• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

На чому економлять в клінінгу?

Наша компанія бере участь у багатьох тендерах на щоденне обслуговування підприємств. Ми прорахували і вислали комерційних пропозицій для сотні різних об’єктів від звичайних офісів до бізнес центрів, від звичайних складів до логістичних комплексів, від невеликих виробництв до великих відомих виробників, для готелів, спортивних комплексів, аеропортів і т.д.

Результат не завжди був на нашу користь. Ринок клінінгу, особливо що стосується щоденного обслуговування – це ринок жорсткого демпінгу.

Ми не раз стикалися з ситуацій, коли клінінгова компанія, знижуючи вартість своєї пропозиції і в підсумку вигравши тендер відмовлялася від нього, тому що реально не могла надати послуги, витрати по яких не перекривають дохід.

Або компанія, яка проводила тендер через місяць відмовляється від обраного дешевого підрядника, тому що рівень дешевих послуг не виправдав очікування замовника.

Чому так відбувається і на чому економлять клінінгові компанії.

1. Інвентар.

Ви здивуєтеся, тому скільки компаній застрягли в столітті прибирання звичайної шваброю. Так, так тієї дерев’яної швабри, на яку намотана чиясь стара футболка і алюмінієве відро для води. Найчастіше це зустрічається в державному секторі. Але наскільки ми були здивовані, побачивши такий спосіб прибирання на дуже великому і відомому виробничому підприємстві. Коли заходиш в цех, на якому стоїть сучасне дороге обладнання, все забезпечено за останніми технологіями і прибиральниця все це прибирає звичайної дерев’яної шваброю! Передбачувано, що тендер ми не виграли тому що ми завжди в прибиранні використовуємо сучасний інвентар.

Хороший інвентар – це в першу чергу турбота про персонал. Сучасні швабри сконструйовані таким чином, щоб її помити не потрібно до неї нахиляться знімати ганчірку полоскати її в нахиленому положенні в відрі, докладати зусиль щоб її віджати, нахилиться і знову одягнути її на швабру і почати мити. А якщо на одну прибиральниці доводиться 400-600м2 прибирання, а при відкритих просторах і більше, скільки вона таких згинань – розгинань – віджимань зробить. Ми вже не говоримо, що час, витрачений на прибирання, істотно збільшується.

Сучасний інвентар для клінінгу – це цілий комплекс, який ти можеш сформувати під свої потреби. Як правило він складається з візка, на якому перевозяться спеціальні відра з водою (чистої і брудної), забезпечене системою віджиму для швабри, самої швабри, ємності для збору сміття.

Швабра має спеціальну конструкцію, яка вигинається під будь-яким кутом, що дає їй можливість дістати важкодоступні місця. На швабру кріпляться спеціальні МОПи, структура ниток або тканини дозволяє їм ефективніше вимивати бруд, навіть в щілинах в підлозі, вони легко віджиматися і виполіскуються.

Видів швабр і МОПів дуже багато, вибираються під ті завдання, які вони повинні виконувати.

Показуючи в пропозиції вартість інвентарю нам часто задаю питання, чому ціна завищена і посилаються на ціну схожого інвентарю на тій же Розетці або Епіцентрі.

Потрібно розуміти істотну різницю між професійним обладнанням та устаткуванням, яке ми купуємо для особистого користування.

Професійне обладнання призначене для частих прибирань і для прибирань великих площ.

У нас був разовий досвід заощадити і тут прислів’я «Скупий платить двічі» себе повністю виправдала. У підсумку ми витратили більше, ніж заощадили, тому що швабри і МОПи для домашнього прибирання не витримували такої кількості прибирань, їх всі довелося замінити.

2. Персонал.

Персонал в клінінгу нічим не відрізняється від персоналу у будь-який інший сфері. Кожен власник бізнесу розуміє, що якщо він хоче хорошого, відповідального фахівця, то і його оплата праці повинна бути відповідною.

Ми повністю навчаємо персонал, при необхідності підбираємо під певні вимоги наших клієнтів. Бувають варіанти, коли потрібне знання англійської мови, вимоги до віку. У цьому питанні ми досить гнучкі.

Оперативно підбираємо заміну, бувають різні ситуації, людина захворіла або пішла у відпустку.

Ми навчаємо користуванню інвентарем, технікою, технікам прибирання. Весь персонал проходить інструктаж з техніки безпеки, правил поведінки на об’єкті.

Ми обслуговуємо компанії, де персонал проходить додаткову перевірку внутрішньою службою безпеки компанії. Крім стандартних документів, при прийомі на роботу є вимоги, коли персонал повинен проходити медогляд з наданням медичної книжки, надавати документи про несудимість.

Тому ми пояснюємо клієнтові чому праця звичайної прибиральниці теж повинен гідно оплачуватися. Інакше це загрожує нам стати в один ряд компаній, які не протримаються і місяць у клієнта, надаючи низький рівень послуг.

Таке ставлення до персоналу і його праці є дуже ефективним і доведений договорами, які продовжують не перший рік.

3. Soft skills

Є ще навички, які не впливають на ціну, але які впливають на довгострокову співпрацю.

З досвіду нашої компанії можна виділити наступні: клієнтоорієнтованість, гнучкість і пошук рішення в будь-якій ситуації.

Клієнти це наше теперішнє і майбутнє. Ми будуємо такі відносини, щоб контракти продовжувалися з задоволенням. Ми підлаштовуємось під вимоги клієнтів, вникаємо в їх специфіку роботи, завжди прагнемо отримати зворотній зв’язок про нашу роботу, що добре, що погано. Ми завжди готові допомогти і знайти рішення задачі, які можуть бути не пов’язані з нашими прямими обов’язками, але які необхідні нашому замовнику.

Впливає все, – і швидкість відповіді, і вирішення питань, своєчасна доставка матеріалів, навіть то, як спілкується наш водій з персоналом компанії залежить уявлення про нас в цілому.

Робота клінінгової компанії, на жаль, стає помітною лише тоді, коли в приміщення брудно. Саме за якістю прибирання можна визначити рівень клінінгової компанії.

Коли ти заходиш в офіс, тобі комфортно, чисто, ніхто не дзижчить пилососом, не вимагає встати з-за столу тому що потрібно зробити прибирання, всі речі на столі і на своїх звичних місцях, зайшов в туалет помив руки з милом, витер серветками, випадково розлив каву і через 5 хвилин від нього не залишилося й сліду – це той рівень клінінгу, який не видно, але який найбільш цінний.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Top