• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель

Чистка вентканалів і систем вентиляції для промислових будівель є одним з основних напрямків діяльності клінінгової компанії Форлайн. Як показує зарубіжний досвід, чистити вентканали необхідно практично в будь-яких будівлях, де якість повітря може мати вплив на кінцевий продукт. Наш досвід, отриманий в Україні, показує, що все більше промислових підприємств починають використовувати таку послугу, як чищення вентканалів, очищення повітроводів, чистка вентиляції в цілому.

Чистка вентканалів може бути комплексною процедурою, що передбачає чистку припливних вентиляційних каналів, чищення витяжних вентиляційних каналів, чищення вентиляторів, прийомних камер, парасольок і так далі. Чистка припливних вентиляційних каналів категорично показана підприємствам харчової промисловості, горілчаної промисловості, а також фармацевтичним підприємствам.

Як показує практика, недостатньо однієї заміни фільтрів, навіть у зазначені регламентів терміни. Незважаючи на фільтри, вентканали, як правило, істотно, забруднюються, і брудне повітря надходить на виробничі дільниці. Сумніваєтеся? Замовте в компанії Форлайн відеоінспекцію вентканалів, і ви зможете переконатися в цьому.
 

Також вкрай важливо чистити вентканали на підприємствах, пов’язаних з виробництвом (або зборкою) високотехнологічних виробів. Наприклад, виробництво фотоапаратів, комп’ютерів, і пр. Статистика ЄС свідчить, що регулярне очищення вентканалів дозволяє істотно зменшити відсоток браку на таких виробництвах. А значить, знизиться і рівень накладних витрат, підвищиться прибуток. Як бачимо, така проста процедура, як чищення вентканалів на підприємстві, може привести до росту прибутковості підприємства. За аналогією з наведеним прикладом, можна говорити і про якість вихідного продукту фармкомпаній, харчових компаній та інших. Очевидно, що чистка вентиляційних каналів є обов’язковою для будь-якого дбайливого менеджера, або власника підприємства.


Крім того, не слід забувати про необхідність чистити витяжні вентканали і повітроводи. Наприклад, на фармацевтичних підприємств у таких вентканалах скупчуються відходи виробництва у вигляді порошків, які є вкрай небезпечними для здоров’я. Крім того, якщо не чистити витяжні вентканали, то висока ймовірність пожежі. Для харчових підприємств ситуація аналогічна, наприклад, на підприємствах, що виробляють газовані напої, у витяжних вентканалах скупчується істотний наліт сиропу та інших відходів виробництва. Пожежонебезпека таких повітроводів порівнянна з вентканалами в ресторанах. А ресторани, на жаль, час від часу горять в тому числі і з цієї причини. Тому необхідно чистити як припливні, так і витяжні вентканали на всіх типах виробництв.

Окремим пунктом слід зазначити той факт, що обладнання для чищення вентканалів і вентиляції LIFA AIRяке використовує компанія Форлайн в своїй роботі, дозволяє також виконувати ряд інших робіт. Наприклад, можливо здійснити чистку бетонних труб від відкладень та іржі. Для такого роду робіт з чищення труб, ми використовуємо щіточну машину LIFA СС40, а також ряд спеціальних насадок і щіток для отримання ефекту. Або, інший приклад, таке устаткування дозволить прочистити зливові відводи на будівлі по всій довжині, витративши на це істотно менше часу, в порівнянні з ручною працею.

Таким чином, можна зробити висновок, що очищення вентканалів необхідне не тільки для ресторанів, офісних центрів або готелів, але також і для індустріальних та промислових будівель. Регулярне чищення вентканалів і вентиляції в цілому дозволяє істотно збільшити термін служби окремих вузлів системи вентиляції, зменшити кількість споживаної енергії, а також знизити ризики отримання неякісної продукції на виході, або ризик загоряння вентиляції на виробництві..

Для отримання реальної картини того, що насправді відбувається в вентканах і повітроводах на вашому підприємстві, ви завжди можете викликати менеджера компанії Форлайн для консультацій до себе на об’єкт, і одержати надалі повну відеоінспекцію всіх вентканалів і повітроводів на підприємстві. 

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Top