• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Хімчистка та прання
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Облуговування фанкойлів
Обслуговування чиллера
Ослуговування теплових завіс
Осблуговування кондиціонерів та спліт-систем
Облуговування спліт-систем
Облуговування відцентрованих вентиляторів
Обслуговування руфтопів
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок

Компанія «Форлайн» піклується про чистоту і порядок. Будь-які роботи, пов’язані з прибиранням, чищенням, миттям – предмет професійної діяльності нашої клінінгової компанії.

Постійним попитом серед наших Клієнтів користується така послуга, як миття вікон. Великі й маленькі вікна і вітрини, опинившись в дбайливих руках співробітників нашої компанії, будуть завжди чистими і доглянутими. Сезонне чищення фасадів будинків будь-якої складності від компанії «Форлайн» забезпечить охайний привабливий вигляд вашого будинку і офісу.

Вікна мають два основних призначення. По-перше, через них всередину приміщення надходить сонячне світло і, по-друге, вони виконують естетичну функцію, тобто служать прикрасою внутрішнього і зовнішнього інтер’єру. Для виконання обох цих завдань вікна повинні бути чистими.Миття вікон і вітрин у місті Києві від компанії «Форлайн». Замовити миття вікон у Києві.

Компанія «Форлайн» піклується про чистоту і порядок. Будь-які роботи, пов’язані з прибиранням, чищенням, миттям – предмет професійної діяльності нашої клінінгової компанії.

Постійним попитом серед наших Клієнтів користується така послуга, як миття вікон в Києві. Великі й маленькі вікна і вітрини, опинившись в дбайливих руках співробітників нашої компанії, будуть завжди чистими і доглянутими. Сезонне чищення фасадів будинків будь-якої складності від компанії «Форлайн» забезпечить охайний привабливий вигляд вашого будинку і офісу.

Вікна мають два основних призначення. По-перше, через них всередину приміщення надходить сонячне світло і, по-друге, вони виконують естетичну функцію, тобто служать прикрасою внутрішнього і зовнішнього інтер’єру. Для виконання обох цих завдань вікна повинні бути чистими.

Клінінгова компанія “Форлайн” надає наступні послуги:
• миття вікон і вітрин
• миття фасадів
• миття рекламних вивісок та щитів

Не важливо, чи живете ви в приватному будинку або ж у багатоповерхівці, настає час, коли крім звичайного прибирання необхідно мити вікна. Як правило, миття вікон здійснюється навесні, відразу після зими, і восени.

На перший погляд, здається, що миття вікон – це проста справа, яка не забере багато часу. Однак, приступивши до миття вікон, виявляється, що необхідно мати не тільки робочий настрій і багато вільного часу, але ще й наявність спеціальних миючих засобів та інвентарю. Окрім самої мийки вікон, необхідно ще й якісно очистити віконні рами. А якщо Ви щасливий власник лоджії або кількох балконів, то для приведення вікон в нормальний вигляд Вам просто необхідна професійна допомога. Вона також знадобиться господарям будинків і котеджів, які мають велику кількість вікон. Крім цього часто після будівельних робіт, на вікнах накопичується пил та залишки будматеріалів. Миття таких вікон відбувається з додаванням спеціалізованого миючого засобу і скребка, після чого скло набуває блискучої чистоти.

Клінінгова компанія “Форлайн” виконує всі види послуг з миття вікон, фасадів, прибирання приміщень. Бездоганно чисті вікна як за помахом чарівної палички перетворюють приміщення, роблячи його візуально більше, дозволяючи сонячному світлу безперешкодно проникати у ваш будинок або квартиру. 

Очищення і миття фасадів будівель від забруднень є обов’язковим заходом по догляду за будь-яким будівлею. Крім охайного зовнішнього вигляду, чистка та мийка фасаду будівлі також у певному сенсі формує позитивний імідж власника або орендаря будівлі.
Не варто також забувати, що періодична мийка та чистка фасадів будівель від забруднень дозволяє істотно зменшити негативний вплив погодних умов на знос облицювальних матеріалів будівлі.

Фасади будь-яких будівель постійно забруднюються внаслідок погодних умов, а значить і замовляти мийку і чищення фасадів будівель необхідно на регулярній основі. Обрати клінінгову компанію, і замовити очистку та миття фасаду свого будинку не так просто, як здається на перший погляд. Далеко не всі клінінгові компанії володіють необхідним досвідом у наданні таких послуг, як миття фасадів будівель. Багато також працюють без необхідного допуску до таких робіт. Ну і крім того, досить багато професіональних альпіністів можуть виконати роботу з очищення й миття фасаду, але при цьому не зможуть супроводити її документально через юридичну особу (з отриманням вашою організацією податкового кредиту при перерахуванні вартості робіт з ПДВ), а віддадуть перевагу отриманню оплати готівкою . Враховуючи, все вищесказане, ми запрошуємо будь-які організації скористатися послугами клінінгової компанії «Форлайн», і замовити мийку і очищення фасадів будівель від будь-яких забруднень.

Очищення і миття фасаду будівлі може проводитися по-різному. Як правило, для всіх висотних робіт використовуються промислові альпіністи, які швидко і якісно здійснюють мийку і чищення фасаду будівлі від бруду. У деяких випадках роботи можуть виконуватися з землі, з довгих сходів і драбин, з використанням тури, або із залученням автовишки

Мийка або чищення фасаду проводиться обов’язково після огляду фасаду будівлі кваліфікованим технологом, з обов’язковим підбором миючих засобів. Слід зазначити, що різні засоби застосовуються для чищення і миття фасадів різного типу (скло, цегла, тощо), І ступеню забруднення.

Коли потрібно чистити і мити фасад будівлі:
• на фасаді будівлі залишаються сліди штукатурки, цементу і ін,
• очищення фасадів після ремонту
• очищення фасадів від висолів та сольових відкладень (як правило, на нижній частині фасаду після зими)
• мийка фасадів з сезонною періодичністю (очищення фасадів від пилу, бруду, потьоків)
• чищення фасадів від сажі, кіптяви і бруду (вихлопні гази автомобілів швидко забруднюють фасади будівель)
• мийка фасадів (видалення графіті та написів на фасадах)

Ми рекомендуємо мити і чистити фасад будівлі не рідше одного разу на рік, а краще два рази на рік. Таким чином, своєчасне очищення фасаду дозволить перетворити фасад вашого будинку! Крім того, мийка та очищення фасаду істотно збільшить термін служби облицювальних матеріалів.

Замовити мийку і чищення фасаду будівлі в клінінгової компанії «Форлайн» можна зателефонувавши в  наш офіс, або написавши листа. Будемо раді Вам допомогти

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the Car.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Car.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Key.

Top