• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Хімчистка та прання
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Облуговування фанкойлів
Обслуговування чиллера
Ослуговування теплових завіс
Осблуговування кондиціонерів та спліт-систем
Облуговування спліт-систем
Облуговування відцентрованих вентиляторів
Обслуговування руфтопів
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Чистка сміттєпроводів

Якісне очищення сміттєпроводу – актуальне питання для будь-якого українського міста. Адже практично в будь-якому багатоповерховому будинку є сміттєпровід. А сміттєпровід, як і інші комунікації, вимагає якісного догляду та обслуговування (у тому числі очищення та дезінфекції). Подекуди сміттєпроводи заварені працівниками ЖЕКу в силу ряду причин, що викликає зрозуміле невдоволення багатьох мешканців. Адже не завжди ліфти працюють справно, а літній людині непросто пішки ходити викидати сміття. Більш того, заварювання сміттєпроводів не є панацеєю від запаху смітника, і проблеми тарганів і гризунів. Адже всередині заварених сміттєпроводів абсолютно без перешкод селяться і живуть полчища комах, гризунів, різних бактерій.

Так чи інакше, в більшості багатоквартирних будинків в Україні сміттєпроводи функціонують, і їх використання супроводжується постійним відкладенням побутових відходів на внутрішніх стінках сміттєпроводу, клапанах сміттєпроводу, а також у сміттєприймальній кімнаті. Сьогодні мешканці більшості будинків змушені миритися з запахами перегною і гнилі, що витікає із сміттєпроводу. А адже, крім усього іншого, в сміттєпроводі просто таки райські умови для існування паразитів, бактерій, різних захворювань, а також комах і гризунів. Чи варто піддавати себе небезпеки заразитися чимось через нечищені сміттєпроводу? Питання риторичне.

Щоб виключити будь-яку можливість такого зараження, а також інші неприємні моменти (пов’язані з запахом), слід регулярно проводити повне очищення стовбура сміттєпроводів, чистку сміттєзбірної камери, а також дезінфекцію сміттєпроводів. Іншими словами, для того щоб сміттєпровід можна було використати за призначенням, його потрібно не лише правильно експлуатувати, але й періодично чистити і дезінфікувати. Слід зазначити, що чищення сміттєпроводу – вельми непроста робота, яка вимагає спеціального обладнання та навичок. Не варто доручати її першій зустрічній компанії, без досвіду роботи і належного професійного обладнання.

Компанія Форлайн проводить планові і позапланові очищення сміттєпроводів на підставі договорів з експлуатаційними конторами, або ж за викликом самих мешканців. Якщо Вам не все одно, чим ви дихаєте в своєму під’їзді, і в ньому ще не помили сміттєпровід – звертайтеся до фахівців компанії Форлайн. Крім того, ми надаємо послуги з прочищення сміттєпроводів для офісних і адміністративних будівель, торгових центрів, промислових об’єктів.

Як правило, рекомендується очищати і дезінфікувати сміттєпровід не менше одного разу на місяць. Частота очищення сміттєпроводу встановлюється фахівцями експлуатаційної контори. Діючі в Україні санітарні правила рекомендують здійснювати чистку та дезінфекцію сміттєпроводів щотижня.

СанПиН 42-128-4690-88 Санітарні правила утримання територій населених місць
Санітарні правила утримання територій населених місць. № 4690-88
2.2.8. Сміттєпровід, сміттєприймальної камера повинні бути справними. Кришки завантажувальних клапанів сміттєпроводів на сходових клітках повинні мати щільний привід, постачений гумовими прокладками з метою герметизації і поглинання шуму. У житлових будинках, що мають сміттєпроводи, повинні бути забезпечені умови для щотижневого чищення, дезінфекції та дезінсекції стовбура сміттєпроводу, для чого стовбури обладнаються відповідними пристроями.
2.2.10. Відповідальність за зміст камери, сміттєпроводу, сміттєзбиральників і території, прилеглої до місця вивантаження відходів з камери, несе організація, у віданні якої перебуває будинок
.


Як ми очищаємо сміттєпроводи

• Виїзд менеджера на об’єкт для оцінки ситуації, складання алгоритму очищення сміттєпроводу, і погодження технічних подробиць. Звертаємо Вашу увагу, що виїзд менеджера на оцінку не вимагає оплати!
• Очищення сміттєпроводу механічним методом. Очищення сміттєпроводу проводиться за допомогою новітнього фінського обладнання Lifa Air (щіткової канальної машини). Чистка сміттєпроводу дозволяє прибрати нарости твердих побутових відходів (а також жир), і яйця і гнізда тарганів і комах
• Мийка сміттєпроводу апаратом високого тиску води (за необхідністю).
• Мийка клапанів сміттєпроводу, сміттєприймальної  кімнати апаратом високого тиску води.
• Мийка майданчиків сміттєпроводу на кожному поверсі (за необхідністю).
• Мийка візків для вивозу сміття, контейнерів для сміття (за необхідністю).
• Дезінфекція сміттєпроводу. Сміттєпровід обробляють дезінфікуючим засобом, щоб убити мікроби, віруси, бактерії, цвіль і грибок.
• Прибирання відходів очищення сміттєпроводу.
• Повторна відеоінспекція для отримання підтвердження ефективності проведеної роботи на відео.
Звертаємо вашу увагу, що поки йде мийка і прочищення сміттєпроводу, користуватися ним не можна. Всі клапани сміттєпроводу блокуються працівниками компанії. Як правило, це не викликає незручностей, адже фахівці нашої компанії можуть проводити роботи вдень, коли більшість людей на роботі. Крім того, ми вивішуємо на всіх поверхах відповідне оголошення із зазначенням часу роботи. Зазвичай, очищення і миття сміттєпроводів займає від одного до декількох годин, в залежності від складності роботи, довжини сміттєпроводу, і супутніх робіт.

Ми чистимо сміттєпровід повністю по всій довжині, включаючи технічні поверхи й інші області, де немає інспекційних лючків для доступу (що не дозволяє очистити ці області вручну іншими методами).

Чим ми здійснюємо чистку і мийку сміттєпроводів.
Для надання послуг з прочищення і дезінфекції сміттєпроводів наша компанія використовує фінське обладнання Lifa Air.
Використання потужної щіткової машини дозволяє видаляти скам’янілу бруд зі сміттєпроводу навіть у випадках 20-30-літніх нашарувань. Спеціальні ножі видаляють нашарування товщиною до 8-10 см. Також дане устаткування дозволяє проводити дезінфекцію як окремо, так і в процесі чищення сміттєпроводу. Крім того, устаткування дозволяє проводити продувку стисненим повітрям внутрішньої поверхні сміттєпроводу.

Результат роботи по очищенню сміттєпроводу фахівцями компанії Форлайн – повне видалення відкладень твердих побутових відходів з внутрішньої поверхні сміттєпроводу, відсутність важкого запаху, знищення комах та гризунів.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the Car.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the House.

Top