• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Цінності

Наші клієнти

Ми пишаємось своїми клієнтами і їх успіхами, як своїми. Наш пріоритет – це надати оптимальні рішення проблемам нашого клієнта з максимальною користю для нього. Клієнт, працюючи з нами повинен отримувати тільки прибуток, як матеріальний, так і емоційний, усі витрати ми беремо на себе.

Команда професіоналів

Компанія “Форлайн” працює на українському ринку з 2006 року. За ці роки ми створили прекрасну команду фахівців, яка є головною цінністю нашої компанії. Кожен співробітник нашої компанії росте і розвивається, підвищує свій професійний рівень, завдяки програмі наставництва і грамотної мотивації. Ми заохочуємо ініціативу і вибудовуємо стосунки партнерства усередині компанії.

Надійність і стабільність

Надійність і стабільність лежить в основі бізнесу компанії Форлайн. Свою надійність ми потвердили, стабільно надаючи послуги клієнтам з 2006 року. Наші клієнти і співробітники упевнені в нашій компанії і довіряють нам свої ресурси. Клієнти завжди можуть бути упевнені в нас. Ми працюємо як механізм швейцарського годинника.

Відповідальність

Ми завжди відповідально відносимося до проблем наших клієнтів. Ми відповідаємо за усі наші рішення і виконуємо усі взяті на себе зобов’язання.

Гарантія і контроль якості

Якість це те, що виділяє нас серед інших. У компанії “Форлайн” успішно працює відділ якості, контролюючий усі аспекти надання послуг нашим Клієнтам.
У функції відділу якості входить:
– оцінка якості проведених робіт;
– контроль зовнішнього вигляду співробітників;
– контроль правильності застосування хімії і техніки;
– контроль техніки безпеки і охорони праці;
– культура співробітників;
– контроль відповідності стандартам якості.
Якщо у Вас є коментарі відносно якості зроблених робіт, прохання написати на info@forline.ua, або подзвонити до нас в офіс.

Постійний розвиток

Компанія Форлайн не стоїть на місці, з кожним роком наш портфель послуг поповнюється новими напрямками. Ми постійно вчимося новому, освоюємо нові ніші, розвиваємо нові напрями. Ми стежимо за нововведеннями і інноваційними розробками у сфері обслуговування підприємств, що б завжди пропонувати клієнтові більше. Ми також піклуємося про підвищення професійного рівня наших співробітників. Розвиваємо і розкриваємо їх потенціал, мотивуємо їх і підвищуємо командний дух.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the Star.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Star.

Top