• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Цінності

Наші клієнти

Ми пишаємось своїми клієнтами і їх успіхами, як своїми. Наш пріоритет – це надати оптимальні рішення проблемам нашого клієнта з максимальною користю для нього. Клієнт, працюючи з нами повинен отримувати тільки прибуток, як матеріальний, так і емоційний, усі витрати ми беремо на себе.

Команда професіоналів

Компанія “Форлайн” працює на українському ринку з 2006 року. За ці роки ми створили прекрасну команду фахівців, яка є головною цінністю нашої компанії. Кожен співробітник нашої компанії росте і розвивається, підвищує свій професійний рівень, завдяки програмі наставництва і грамотної мотивації. Ми заохочуємо ініціативу і вибудовуємо стосунки партнерства усередині компанії.

Надійність і стабільність

Надійність і стабільність лежить в основі бізнесу компанії Форлайн. Свою надійність ми потвердили, стабільно надаючи послуги клієнтам з 2006 року. Наші клієнти і співробітники упевнені в нашій компанії і довіряють нам свої ресурси. Клієнти завжди можуть бути упевнені в нас. Ми працюємо як механізм швейцарського годинника.

Відповідальність

Ми завжди відповідально відносимося до проблем наших клієнтів. Ми відповідаємо за усі наші рішення і виконуємо усі взяті на себе зобов’язання.

Гарантія і контроль якості

Якість це те, що виділяє нас серед інших. У компанії “Форлайн” успішно працює відділ якості, контролюючий усі аспекти надання послуг нашим Клієнтам.
У функції відділу якості входить:
– оцінка якості проведених робіт;
– контроль зовнішнього вигляду співробітників;
– контроль правильності застосування хімії і техніки;
– контроль техніки безпеки і охорони праці;
– культура співробітників;
– контроль відповідності стандартам якості.
Якщо у Вас є коментарі відносно якості зроблених робіт, прохання написати на info@forline.ua, або подзвонити до нас в офіс.

Постійний розвиток

Компанія Форлайн не стоїть на місці, з кожним роком наш портфель послуг поповнюється новими напрямками. Ми постійно вчимося новому, освоюємо нові ніші, розвиваємо нові напрями. Ми стежимо за нововведеннями і інноваційними розробками у сфері обслуговування підприємств, що б завжди пропонувати клієнтові більше. Ми також піклуємося про підвищення професійного рівня наших співробітників. Розвиваємо і розкриваємо їх потенціал, мотивуємо їх і підвищуємо командний дух.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Top