• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Бізнес центрам та офісам

Компанія “Форлайн” пропонує повний спектр послуг з обслуговування бізнес-центрів і офісів.

Якщо вас цікавить професійне прибирання офісних приміщень – клінинговая компанія “Форлайн” здійснює увесь спектр цих послуг.

Одна з найважливіших складових продуктивної і комфортної роботи співробітників – це чистота в офісі. Зовнішній вигляд також позитивно впливає на думку клієнтів про вашу фірму, адже недаремно говорять: зустрічають по одягу.
Тому прибирання офісу є досить вагомим елементом у формуванні іміджу компанії.
Були часи, коли для прибирання приміщень наймали прибиральниць або ж просто обходилися своїми силами. Проте цей час пройшов, зараз зручніше і вигідніше замовити ці послуги у клінингових компаній, які спеціалізуються на прибиранні як будинків, так і офісів, квартир та ін. приміщень.

Існує декілька видів прибирання приміщень (офісів):

1. Щоденне прибирання.

Щоденне прибирання офісу в Києві проводиться регулярно і затверджується відповідно до побажань замовника. Щоденне прибирання офісів включає: миття дверей сучасними миючими засобами, сухе чищення килимів, винесення сміття, прибирання сходів, усунення бруду з сантехніки, а також її дезінфекція, видалення пилу з офісних меблів і так далі.

2. Генеральне (комплексне) прибирання офісів.

Генеральне (комплексне) прибирання офісу в Києві також узгоджується із замовником і здійснюється раз в декілька місяців. Генеральне прибирання офісу є розширеним варіантом щоденної, але також включає чищення техніки, миття усіх елементів офісного приміщення від пилу (таких як карнизи, підвіконня і так далі), вологе прибирання на усіх поверхнях офісу, включаючи меблі, чищення вимикачів і дверних ручок, вологе прибирання килимів (хімчистка ковроліну), генеральне прибирання офісів включає і чищення об’єкту до ідеального виду офісу в цілому.

3. Прибирання офісних приміщень після ремонту (Київ).

Після ремонту в офісі, залишається багато пилу і будівельного сміття, що робить офіс не придатним для роботи. У такому разі потрібне післябудівельне прибирання (прибирання після ремонту), подібний клінинг – це частково генеральне прибирання офісів. Наші фахівці приберуть залишки пилу, штукатурки, і виведуть специфічні забруднення (залишки монтажної піни, плями фарби на стінах або підлозі), а також зроблять генеральне прибирання приміщення. Після закінчення робіт по прибиранню офісу після ремонту, ви можете наступного дня приступати до роботи, не втрачаючи дорогоцінного часу.

Тепер не треба турбуватися про те, що ваш прибиральник не вийшов на роботу або захворів:
співробітники клінингової компанії завжди будуть в призначений час і виконають якісно свою роботу. Замовляйте прибирання офісів в Києві у нас, це зручно, просто і доступно! У клінинговій компанії “” Форлайн”” працює прекрасно навчений персонал, який має велику практику і володіє усіма потрібними навичками і знаннями.
Наші співробітники з успіхом справляються з професійним прибиранням офісів в Києві, ми знаємо як правильно і ефективно проводити чищення таких приміщень. Ми підібрали найбільш ефективне устаткування і безпечні миючі засоби, а також застосовуємо передові технології для прибирання офісів. Клієнти належним чином оцінять чистоту і затишок у вашому офісі, які пануватимуть після наведення ладу нашими фахівцями. Дзвоніть нам, будемо раді співпраці!

Окрім клининговых послуг компанія “Форлайн” пропонує інші сервісні послуги, такі як:
1. Прибирання прилеглої території
2. Миття вікон і фасаду
3. Очищення повітрозабірників від бруду і пилу
4. Хімчистка поверхонь
5. Постачання і продаж витратних матеріалів і побутової хімії
6. Оренда і продаж брудозахисних килимків
7. Кейтеринг
8. Послуги з доставки
9. Технічне обслуговування будівлі.
10. Аутстаффинг

Виїзд фахівця для оцінки об’єму і вартості робота безкоштовний!
Нам по плечу будь-які завдання.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the Car.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the Star.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Top