• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Фармацевтичним підприємствам

Сучасний фармацевтичний ринок України активно розвивається. Ліки під торговими марками з України користуються попитом не тільки всередині країни, а й на світових ринках.
Що б бути конкурентними, фармацевтичним компаніям необхідно відповідати світовим стандартам управління якістю. Зараз всі відомі світові виробники лікарських препаратів сертифіковані за системою ISO 9001, ISO 13485, GMP, GLP, GCP, ВВП.
До фармацевтичного виробництва, згідно з чинним законодавством, пред’являються досить жорсткі вимоги, в тому числі і в питаннях чистоти приміщень.
Для фармацевтичних підприємств одним з основних міжнародних стандартів є GMP – (Good Manufacturing Practice або Належна Виробнича Практика) – це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до виробництва і контроля якості лікарських засобів для людей та тварин, а також спеціальні вимоги до виробництва активних фармацевтичних субстанцій та окремих видів лікарських засобів. Стандарт GMP – це забезпечення якості на всіх етапах виробництва – від моменту надходження вихідної сировини і пакувальних матеріалів на підприємство до відвантаження готової продукції на склад.
А зовсім не так давно в фармацевтиці чисті приміщення застосовувалися виключно для виробництва стерильної продукції. Зараз вимоги до чистоти приміщення на фармацевтичних підприємствах – це невід’ємна частина при виробництві активних хімічних комплексів і біокомпонентів, а також широкого спектру нестерильних лікарських засобів.
Чисте приміщення одне з основних вимог при виробництві стерильної продукції. Чистота приміщення, повітря в ньому, знижує до мінімуму можливість забруднення стерильних лікарських препаратів мікроорганізмами і сторонніми частинками.
Наша компанія має великий практичний досвід з надання клінінгових послуг, послуг з очищення вентиляції на фармацевтичних підприємствах.
Всі наші співробітники ознайомлені і навчені стандартам, які прийняті для фармацевтичних підприємств.
Наша компанія пропонує повний комплекс послуг для обслуговування фармацевтичних компаній, які включають прибирання всередині приміщень, цехів, складів, а також прибирання прилеглої території. Ми забезпечуємо підприємства предметами гігієни, побутової хімії. Надаємо послуги з дрібного ремонту.
У своїй роботі ми використовуємо сучасну професійну техніку, клінінгові обладнання і підбираємо хімію для прибирання відповідно до зон її використання.
Ми швидко реагуємо за запити наших клієнтів, маємо свій парк автомобілів для доставки.
Ми постійно проводимо навчання свого персоналу, проводимо повторні інструктажі моніторим нові тенденції в прибиранні.
Ми постійно вивчаємо ринок клінінгу та сервісу, що б надати своїм клієнтам кращі рішення.

Нам довіряють такі компанії як:
Фармак
Дарниця
Фармаско

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Top