• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі

Що таке чистка вентиляції в будинку або котеджі.

Зараз дуже багато людей у ​​Києві та Україні живуть у котеджах і будинках, побудованих за сучасними технологіями, які мають обов’язкову наявність витяжної та припливної систем вентиляції. При цьому, системи вентиляції в будинках, як і в інших приміщеннях, мають властивість накопичувати всередині пил, бруд та інші відкладення. В таких «поживних середовищах» активно розмножуються різноманітні мікроорганізми, грибки і ін. Під час працюючої системи вентиляції такі мікроорганізми швидко розносяться по всьому будинку, змушуючи Вас і Ваших домочадців дихати, м’яко кажучи, не надто корисним повітрям.

брудний повітровід в заміському будинку, коттеджі (до очистки системи вентиляції)

Наших фахівців часто питають, чи потрібно чистити вентиляційні канали в приватних будинках і коттеджах? Ми завжди відповідаємо, що чистка вентиляції в заміському будинку – така ж обов’язкова гігієнічна процедура, як і регулярне прибирання загальних площ, підлог, санвузлів та ін. До речі, в компанії «Форлайн» Ви також можете замовити комплексне прибирання Вашого будинку або котеджу, або ж миття вікон, або  інші послуги професійного прибирання. Ми будемо раді зробити Ваш будинок комплексно чистим! 

Як часто необхідно чистити системи вентиляції в будинку або котеджі?

Ми рекомендуємо проводити очистку припливної та витяжної вентиляції в будинку або котеджі не рідше ніж раз на рік. Крім того, така регулярність передбачена як санітарно-епідеміологічними нормами, так і регулюючими документами щодо пожежної безпеки МНС України. 

Також ми рекомендуємо нашим Клієнтам на ряду з очищенням вентиляції, обов’язково замовляти у нашої компанії  її дезінфекцію. Дезінфекція вентиляційних каналів в приватному будинку дозволить істотно зменшити (або прибрати зовсім) ризик скупчення мікроорганізмів, грибка та інших малоприємних для здоров’я речей. Якщо ж не проводити регулярні роботи з очищення вентиляційних каналів у котеджах і будинках, то фактично ви створюєте ідеальне середовище для розмноження в системі вентиляції у Вашому домі мікроорганізмів та іншої нечисті.

чистий повітровід в заміському домі, коттеджі (післе очистки і дезінфекції вентиляції)

Зверніть увагу, що чищення витяжних каналів кухні в приватному будинку необхідно проводити частіше – не рідше 2 (двох) разів на рік. Зазвичай, це безпосередньо залежить від частоти використання кухні за призначенням. Крім якості повітря, одним з основних мотивів із очищення кухонної вентиляції від жиру, є істотне зниження ризику пожежі. Адже жир в повітроводах легко запалюється, а значить може бути причиною біди. 

Як компанія «Форлайн» здійснює очистку вентиляційних каналів?

Чистка системи вентиляції у Вашому домі проходить за певним алгоритмом. Спочатку необхідно провести повну відеоінспекцію та дослідження системи вентиляції у Вашому домі з метою визначити ступінь забруднення, а також специфічні особливості системи вентиляції. Після чого визначається перелік необхідного обладнання, а також побажання Клієнта, щодо проведення робіт. Найчастіше, разом з очищенням вентиляції в будинку або квартирі, наші Клієнти замовляють також дезінфекцію систем вентиляції. Для проведення дезінфекції вентиляційних каналів ми використовуємо тільки сертифіковані в Україні засоби, які є безпечними для людини. Вимагайте від нас сертифікати, ми з радістю їх надамо 

Безпосередньо весь процес з очищення вентиляційних каналів проводиться професійними сервісними співробітниками компанії «Форлайн», які мають великий досвід у проведенні таких робіт. У своїй роботі для очистки систем вентиляції, ми використовуємо обладнання лідера галузі – фінської компанії «Ліфа Ейр». 

Після проведення робіт з очищення вентиляції у Вашому будинку або котеджі, менеджер компанії «Форлайн» обов’язково надасть Вам фотографії або відео, які підтверджують результати очищення вентиляційних каналів. Ці файли також є свого роду актом виконаних робіт. 

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Top