Оптимальні рішення для Вашого бізнесу

  • Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Ковролін під мікроскопом

Ковролін – одне з найбільш розповсюджених універсальних покриттів, який використовують в більшості офісів, готелів, навчальних закладів тощо. Також ковролін користується популярністю і в звичайних квартирах, будинках.

Його люблять за те, що він створює презентабельність і затишок в приміщенні, зберігає тепло, пропонує різноманітність кольорів і малюнків, при цьому коштує порівняно недорого. Ковролін простий в догляді: щоб зовні він виглядав чистим досить пилососити його кожен день.

Однак за всіма перерахованими позитивними якостыми є один істотний мінус – ковролін з часом стає збирачем не тільки втоптаної бруду і пилу, а й будинком для кліщів, різних бактерій та інших шкідників.

У себе в квартирі ми всі звикли перевзуватися, тому не весь бруд і можливі шкідники зможуть потрапити до нас в будинок. Однак в офісі цього не роблять, тому весь бруд з підошви, всі бактерії, мікроскопічні комахи, потрапляють у приміщення, і знаходять саме сприятливе середовище для свого проживання і розмноження. Якщо все це помножити на прохідність офісу, то масштаби проникнення бруду і шкідників вражають.

І якщо з брудом все зрозуміло, то які шкідники селяться у ковроліні?

Найпоширеніші шкідники, які добре себе почувають в ковроліні та інших килимових покриттях – це пилові кліщі. Самі по собі пилові кліщі або дерматофагоідеси абсолютно нешкідливі. Вони не можуть вкусити людину і не розносять інфекцію. Однак продукти їх виділення і уламки хітинового панцира вже мертвого кліща є найсильнішими алергенами. Все це потрапляє в повітря, яким ми дихаємо, викликаючи чхання, кашель, запаморочення та інші алергічні реакції. Через постійний контакт з пиловими кліщами може знизитися імунітет і розвинутися повноцінна алергія. А якщо врахувати, що пилові кліщі дуже швидко розмножуються – за чотири місяці відкладають близько 300 яєць – щільність населення в такій багатодітній колонії становить близько 100 тисяч мікропаразитів на квадратний метр килима.


Пролита рідина або залишилася волога після збирання, і ось у нас з’явився ще один дуже неприємний і небезпечний житель килимових покриттів – цвіль. Грибку досить одного-двох днів, щоб завестися в сирому середовищі. Її поява не залишиться непоміченим: цвіль поширює неприємний затхлий запах. Численні спори потрапляють в повітря і розлітаються в приміщенні, ними небезпечно дихати для здоров’я, можна послабити імунний захист, тому позбуватися від неї потрібно негайно.

З вулиці можна з легкістю пронести на собі звичайних бліх. Ці кровососущі комахи з комфортом розташовуються в ковроліні і килимах. Укус блохи вже несе пряму загрозу людині. Блоха може заразити людину різними паразитами, викликати свербіж, дерматит, і навіть передати небезпечні захворювання аж до бубонної чуми.

У ковролині також живе величезна кількість хвороботворних бактерій. Вчені провели дослідження домашнього ковроліну і виявили найрізноманітніші мікроорганізми – від кишкової палички і золотистого стафілокока, до збудників пневмонії. Тому можна сміливо стверджувати, що ковролін в офісі просто кишить різними бактеріями.

І якщо для видалення щоденного бруду підходить регулярне чищення ковроліну за допомогою звичайного пилососа, то для ретельного очищення втоптаної бруду і боротьби зі шкідниками необхідно проводити хімчистку ковроліну.

Регулярність хімчистки ковроліну залежить від прохідності приміщення, але не рідше ніж один раз на півроку.

Хімчистку ковроліну проводять тільки професійні клінінгові компанії, якою є компанія Форлайн.

Перед хімчисткою ми проводимо візуальний огляд ковроліну, перевіряємо ступінь його забруднення, наявність різних плям, а також уточнюємо, коли проводилася попередня хімчистка. Після цього ми підбираємо необхідну хімію з урахуванням рівня забруднення та виявлених плям.

Хімчистка ковроліну проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке в десятки разів дорожче звичайного пилососа.

Для звичайної хімчистки ковроліну від бруду і пилу ми використовуємо килимовий пилосос екстрактор. Спеціальний миючий розчин потрапляє через сопла ванта на поверхню килимового покриття, проникаючи максимально глибоко в волокна розчиняє бруд, а потім за допомогою потужного двигуна збирається назад в пилосос екстрактор.

Коли на підприємстві давно не проводилась хімчистка ковроліну (більш ніж 6 місяців), килимове покриття сильно забруднене, – в такому разі ми застосовуємо глибоку хімчистку. При глибокій хімчистці разом з пилососом екстрактором використовується однодискова функціональна машина для миття підлоги (натирач). Полотер і спеціальні миючі засоби прибирають навіть глибокий бруд.

У нас великий досвід по хімчистці ковроліну. Ми використовуємо тільки сертифіковану хімію з Європи і України, яка не принесе шкоди килимовому покриттю і нешкідлива для людей.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте впевненість, що ваш ковролін буде чистим і безпечним.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2018. Всі права захищені.

Запросити на зустріч

Запросити на тендер

Замовити наші послуги

Top