• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Хімчистка, на старт

Ковролін в приміщенні виглядає презентабельно, приховує звук кроків, додає відчуття затишку. М’які меблі створюють атмосферу респектабельності і стилю. Але, для утримання ковроліну і м’яких меблів в чистоті потрібно докладати чимало зусиль.

Ковролін має властивість втоптуватись, при цьому втоптується не тільки ворс, але і бруд. Якщо уважно придивитись, то навіть можна побачити витоптані співробітниками доріжки. Ворсисте покриття добре вбирає всіляку рідину, а також любить різні плями, які з’являються з нізвідки.

Щоденне прибирання за допомогою пилососа тільки частково вирішує проблему чистоти. Чи справляється щоденне прибирання з підтриманням ідеальної чистоти ковроліну – точно ні. Максимум, що воно робить — це прибирає верхній бруд та пил. Багато плям без спеціальної хімії вивести просто неможливо, а з деякими необхідно буде змиритися, вони залишаться в ковроліні назавжди.

Крім того, ковролін — це рідний дім для різних видів кліщів та грибків.

Чи потрібно часто проводити хімчистку ковроліну? Тут потрібно з’ясувати для себе два питання: яка прохідність в вашому офісі та як швидко забруднюється ваш ковролін.

Зазвичай, хімчистку ковроліну роблять 2 рази на рік, але якщо у вас офіс з великою прохідністю, перший поверх з вулиці, коли бруд з порога відразу потрапляє на ваше покриття, не дуже акуратні співробітники, — тоді хімчистку потрібно робити частіше, 3-4 рази на рік.

Коли клієнт замовляє хімчистку ковроліну, ми завжди рекомендуємо об’єднати її з хімчисткою меблів. Щоб не розтягувати цей процес, роблячи спочатку ковролін, а потім меблі, — краще чистити все відразу.

І навіть, якщо вам здається, що у вас немає м’яких меблів, то подивіться на своє офісне крісло. Це типові м’які офісні меблі, які потребують чищення. Стільці також накопичують бруд, в них заводяться кліщі та інші шкідники, з’являються плями. Ми не перестанемо зайвий раз нагадувати, що кліщі, які заводяться в покриттях, шкідливіше, ніж зібраний в них бруд. Якщо бруд накопичується зовні — його можна прийти і змити. Та кліщі підривають наше здоров’я зсередини, погрожуючи різними алергічними реакціями, астмою, бронхітом і т.п.

На роботі ми проводимо більшу частину часу, робоче місце створює наш робочий мікроклімат.  Тому потрібно, щоб ми працювали в максимальному комфорті і чистоті.

Сучасний простір для роботи це вже не офіс в класичному розумінні. Це місце проживання, в якому є робочі зони, зони відпочинку, креативні локації.

Якщо ми говоримо про коворкінг — то це робочий хостел для співробітників, тимчасова середа, але це не означає, що вона не потребує ретельної хімчистки. Навпаки, через те, що це місце пропускає різну кількість людей, за чистотою необхідно стежити ще ретельніше, це як зміна білизни в готелі після кожного відвідувача.

Всі ці зручні пуфики, гамаки, дизайнерські крісла та дивани потрібно чистити, чистити й ще раз чистити.

Робота – це те місце, де ми проводимо часу більше, ніж удома. Ми дбаємо про себе і своїх співробітників, тому хочемо, щоб офіс був не тільки чистий, але і безпечний.

Чому не можна зробити хімчистку своїми силами?

1. Хімчистка робиться спеціальним екстракторним пилососом. Ця техніка застосовується для професійного прибирання, вартість її в рази вище звичайного пилососа. Що б її використовувати, потрібно спеціальні знання і фізична сила. Здебільшого хімчистку роблять чоловіки.

2. Для хімчистки використовують спеціальну хімію. Потрібно знати і розуміти, яка хімія підходить, як її підібрати, щоб вивести ті чи інші плями. Один неправильний рух або дозування — і можна зіпсувати ковролін або офісні меблі. Знову ж, це професійна хімія, яка коштує набагато дорожче. Витрачати значні гроші на хімію, яку ти використовуєш два рази в рік, а потім викинути практично повний флакон, тому що закінчився термін придатності, — це неефективне використання коштів підприємства.

Ми даємо аргументовану гарантію на чистоту. Об’єктивно, деякі плями — особливо, якщо вони старі і надійно в’їлися в покриття — стануть елементом вашого інтер’єру назавжди. Ніхто не дасть 100% гарантії, що після хімчистки вони зникнуть.

Наша компанія має великий досвід в хімчистці як ковроліну, так і м’яких меблів. Перед початком робіт ми завжди приїжджаємо на безкоштовну оцінку стану того, що планується  чистити. Дивимося матеріал, вивчаємо плями. Не кожне килимове покриття можна чистити екстрактором. У більшості випадків натуральні вироби потребують сухої хімчистки, їх не можна чистити з використанням води. Ми визначаємо всі нюанси роботи, підбираємо хімію і тільки після цього приступаємо до роботи.

Працюючи з нашою компанією, ви отримуєте якість, чіткість виконуваної роботи і відмінний результат.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Car.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the Car.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Top