• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Ейджизм? Ні, не чули

У 2015 році в прокат вийшов фільм «Стажер», який підняв проблему працевлаштування людей передпенсійного віку та пенсіонерів.

У країнах, що розвиваються, на відміну від України, спостерігається старіння нації, коли старше покоління переважає над молодим. На це впливає багато чинників: рівень медицини, яка в рази вище, ніж ще якихось 20-30 років тому, планування сім’ї, коли середній вік народження першої дитини у жінок – 29 років, а також середня кількість дітей в європейських родинах – 1 -2 дитини.

Всесвітня організація охорони здоров’я також офіційно переглянула вікові норми. Молодість продовжили до 44 років, середній вік – 44-60, літній – 60-75, старечий – 75-90, після 90 – довгожителі.

Тому, наприклад, ти вже досяг офіційного пенсійного віку, а в тебе ще багато сил і досвіду, які ти можеш втілювати в життя. Але насправді це дуже важко реалізувати. І це проблема не тільки пенсіонерів: якщо тобі виповнилося 40, то роботодавці вже записали тебе в пенсіонери, яких небажано брати на роботу.

Для цього навіть є спеціальний термін – ейджизм. Це створення стереотипів і дискримінація окремих людей або груп за віковою ознакою. Ейджизм може проявлятися в різних формах, включаючи упереджене ставлення, дискримінаційну практику або інституціональні заходи політики, які закріплюють стереотипні уявлення.

Дослідження показують, що в даний час ейджизм може бути поширений навіть більше, ніж сексизм і расизм.

Багато роботодавців до сих пір живуть в межах своїх міфів:

– занадто молодий і не досвідчений;

– молода, вийде заміж, народить дитину;

– чоловіки ліниві;

– з дітьми, буде сидіти на лікарняному;

– у віці, значить застряг в епосі рахівниць.

Сама вразлива категорія – люди, які досягли похилого віку. Дискримінація за віковою ознакою зберігається навіть в тих випадках, коли літні працівники не мають проблем зі здоров’ям і не є менш освіченими, менш кваліфікованими або менш продуктивними в порівнянні з молодими колегами. Літні жінки стикаються з особливими проблемами при влаштуванні на роботу в зв’язку з їх статтю і віком.

У багатьох країнах з високим і середнім рівнем доходу діють антидискримінаційні закони по боротьбі з ейджизмом на робочих місцях. Для країн Європейського союзу розроблена Рамкова директива про рівне ставлення в сфері зайнятості 2000/78 / EC, метою якої є боротьба з дискримінацією на робочих місцях у зв’язку з інвалідністю, сексуальною орієнтацією, релігією і віком. Державам-членам Європейського союзу пропонується включити її в свої національні закони.

У США, де відзначається один з найвищих рівнів участі у трудовій діяльності людей старше 65 років, прийняті і дотримуються деякі з найсуворіших антидискримінаційних законів. Наприклад, Закон 1967 року про дискримінацію за віковою ознакою в сфері зайнятості забороняє дискримінацію людей у ​​віці 40 років і старше.
Деякі країни пішли ще далі – наприклад, в Нідерландах передбачено превентивний скринінг оголошень про наявні вакансії для попередження дискримінації за віковою ознакою.

В Америці McDonald’s буде наймати не тільки студентів та молодь. Зараз мережа фастфудів орієнтується на старше покоління і збирається додати 250 000 робочих місць для пенсіонерів. Разом з Американською організацією пенсіонерів McDonald’s буде шукати літніх американців з низьким рівнем доходу, щоб влаштувати їх на роботу. “Вперше п’ять поколінь будуть працювати в одній компанії”, – стверджує Мелісса Керсі, керівник відділу кадрів McDonald’s в США. Вона заявляє, що компанія цінує розмаїтість віку своїх співробітників і дбає про людей похилого віку. “Деякі з них так і не оговталися від світової економічної кризи. У деяких не було можливості відкласти достатньо грошей на пенсію. Але в наш час стало багато енергійних 65-річних людей, які не хочуть йти на заслужений відпочинок “, – пояснює віце-президент організації пенсіонерів Сьюзан Вайншток.

В Україні також пройшла хвиля боротьби з ейджизмом. Благодійний фонд «Життєлюб» запустив «Тиждень дорослого стажера». В рамках проекту сучасні українські компанії на тиждень взяли до себе в штат стажерів від 50 до 72. В основному це PR-агентства та IT-компанії. Але що таке тиждень стажування? Це ніщо, навіть досвідчена людина, яка знає свою справу, буде близько місяця вивчати специфіку роботи компанії. Тому тут швидше за все не вирішення проблеми, а рекламна кампанія з можливим залученням уваги до цієї проблеми.

Керівництво нашої компанії ніколи не керувалося критерієм віку при прийомі на роботу: як для фахівців в 50-65 років, так і для молодих. Головний критерій – це професіоналізм і перспективність.

Ні стать, ні вік не мають значення, а для тих, хто до сих пір живе в таких міфах, як правило, ніхто не буде ідеальним кандидатом на посаду.

У нас працюють разом як молоді – 25-30 років, так і фахівці 45-65 років. І я впевнено можу сказати, що досвід, енергія і знання 45-65-річних нітрохи не нижче молодих колег.

У наших клієнтів також працюють співробітники різного віку. Ми працевлаштовуємо людей передпенсійного і пенсійного віку, при цьому пропонуємо їм гідні ринкові зарплати.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the Key.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the Heart.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Star.

Top