• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Чисте місто

Перші наскальні малюнки з’явилися ще 37 тис. років тому. Кожен виявлений малюнок ставав національним надбанням, досконально вивчається і охороняється державою.

Багатьом сучасникам не дають спокою лаври древніх предків і їх так і тягне увічнити стіни своїми написами і малюнками.

Кожен бачив, а може і сам доклав руку до напису: «Тут був …», «Лена + Рома = любов» і т.п. Це здавалося таким важливим і крутим, що можливо хтось побачить твій напис і справді перейметься її глибоким змістом.

Хтось розвинув свої здібності, взяв балончик з фарбою і почав творити більш глобальні речі. Але, як показує час, дійсних шедеврів графіті, а саме таку назву дали вчені видряпаним малюнкам на скелях (термін безпосередньо походить від італійського дієслова graffiare – «дряпати»), дуже і дуже мало, а ось стін, які постраждали від захоплення «художників» дуже багато.

Крім малюнків – графіті, стіни почали використовувати в своїх цілях різні телеграм-канали для поширення заборонених психотропних засобів. Написів з адресами каналів з’являється з кожним днем ​​все більше і більше. І одним із способів боротьби небайдужих громадян, є зафарбовування подібних написів.

Ось і маємо те, що стіни будівель, історичних пам’ятників розфарбовані художниками, наркоторговцями і людьми, які борються з ними, та й просто людьми, яким хочеться написати «Люся, я лублю тебе», зробивши як мінімум одну граматичну помилку.

Ця тенденція характерна не тільки для України, це розвинене в усьому світі. Якщо ми і відрізняємося від інших народів менталітетом, кольором шкіри, то до написів на стінах це ніяк не відноситься. Висловити себе через розмальовування стін – це те, що об’єднує всіх людей планети Земля.

Європа, Америка пройшли той період, коли для графіті була введена заборона і будь-який художній вандалізм тягнув за собою штраф або позбавлення волі.

Але з часом зрозуміли, що заборона веде до ще більшого протистояння і бажанням зробити на зло, тому влада вирішила офіційно дозволити розписування стін,  виділивши для цього спеціальні місця в місті. Також були розроблені спеціальні проекти по малюнках на будівлях, так звані мурали, які стають ще однією візитною карткою міста.

Є відомі графіті, які впізнаванні не менше ніж «Джоконда» Да Вінчі.

Самою відомою і знайомою графіті для мене, намальована художником Дмитром Врубелем на ділянці берлінської стіни і називається «Братський поцілунок».

А найвідомішим сучасним художником, чиї графіті не менш загадкові і скандальні, ніж та особистість художника – це Бенксі. І актом вандалізму вже є не поява нових малюнків цього художника, а знищення їх.

Але це мова йде дійсно про сучасну субкультуру і витворах мистецтв, яких не так вже й багато.

А ось написів, розмальовування стін будинків, огорож, набагато більше, ніж талантів. І якщо малюнки з’являються в невстановлених місцях це вже розцінюється як вандалізм.

Завдання правоохоронних органів зловити і покарати порушників, а завдання муніципальної влади, а також власників будівель повернути своїм спорудам первісний вигляд.

Малюнки та графіті не найстрашніше, що може з’явиться на будівлях. На другому місці за забрудненістю, яке відбувається з вини людей є рекламні оголошення. І варто тільки з’явиться одному, це як сигнал – це місце створене для оголошень! І реклама починає розмножуватися в геометричній прогресії. Немає місця на стіні – ми наклеїм поверх старої реклами.

Ну і наша промисловість робить свій посильний внесок – клеї хорошої якості, і повністю здерти зі стіни оголошення, потрібно сильно постаратися.

Крім вандалів, які розмальовують стіни і тих хто обклеюють стіни рекламою, є ще і природні, природні фактори, які забруднюють зовнішні фасади споруд.

Висоли, атмосферні забруднення, пліснява, грибкові ураження і корозія – все це теж псує зовнішній стан будівель і споруд.

І про те, як стежать за зовнішнім станом міста можна судити по місту в цілому. Це як зайти до кого в гості, якщо там все розфарбоване, обліплено оголошеннями і в кутку цвіль, то господарі погано стежать за приміщенням.

Основна турбота про зовнішній стан міста, та й не тільки міста, а всієї місцевості в цілому в першу чергу лежить на владі.

Як законодавчо регулюється і караються вандальні дії, як упорядковується вже зіпсоване вандалом і природою спорудження.

Ми, як клінінгова компанія, готові надати свої послуги з миття фасадів, стін, мостів, переходів, які мають потребу в чищенні.

Ми в своїй роботі застосовуємо чистку за допомогою апаратів високого тиску, застосовуємо хімію виходячи з поверхні і конкретного забруднення.

Також ми можемо запропонувати послугу з антивандального покриття будівель.

Антивандальне покриття діє як бар’єр і захищає її від зовнішніх забруднень. Антивандальне покриття, звичайно ж не відлякає людину з фарбою, але якщо покриття зіпсує фарба або наклеять оголошення, то щоб його зняти не треба викликати спеціальну бригаду клинерів, все це легко змивається звичайною водою, використовуючи тільки ганчірку, а оголошення знімаються, просто потягнувши за папір.

Ми робимо місто чистішим.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Truck.

Please prove you are human by selecting the Plane.

Please prove you are human by selecting the Star.

Please prove you are human by selecting the Tree.

Please prove you are human by selecting the Cup.

Please prove you are human by selecting the House.

Please prove you are human by selecting the Flag.

Top