Якщо б не було жіночого свята на початку весни, то його необхідно було придумати.
Початок весни – це період, коли прокидається і оживає все навколо. Коли будь-який прояв прийдешніх змін тепло відгукується в нашому серці.
І саме такі емоції викликаєте Ви – жінки. Ви мінливі і непередбачувані, як весняна погода. Ви обдаровуєте нас теплом, як перші весняні сонячні промені.
Ви привносите свою індивідуальність і шарм в будь-яке місце, де з’являєтеся. Ви надійний тил і нестримний натиск. Ваш м’який голос і помах вій роблять більше, ніж вся наша спрямована енергія.
Ваш нестандартний підхід до вирішення питань і проблем може приголомшити навіть досвідчених стратегів.
Зі святом Вас наші дорогі і неповторні жінки.
Радійте життю та даруйте радість нам)