• Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Останні новини

Компанія «Форлайн» повторно перемогла в тендері на обслуговування офісу Представництва Європейського Союзу в Україні

Компанія «Форлайн» повторно виграла тендер та уклала новий контракт на обслуговування офісу Представництва Європейського Союзу в Україні.

Участь у подібних тендерах – це великий досвід, адже Представництво Європейського Союзу в Україні має принципову позицію і надає рівні права для всіх учасників. Крім звичайної комерційної пропозиції всі компанії подають великий обсяг документів, що підтверджують свій статус і проходять ретельну перевірку. Всі пропозиції надаються англійською мовою.

Перемога в такому тендері це для нас подвійна подія. По – перше ми ще раз пройшли перевірку на конкурентну ціну і надійність компанії на ринку. По – друге наша компанія підтвердила, що наші фахівці надають послуги, які відповідають європейським стандартам якості.

Підписанням нового контракту також збільшилась площа обслуговування нашою компанією Представництва Європейського Союзу в Україні в 3,7 рази.

Наша компанія постійно розвивається і вдосконалюється. Наш результат – це перемога в тендерах та нові підписані контракти.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2021. Всі права захищені.

Top