Оптимальні рішення для Вашого бізнесу

  • Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Дезінфекція від COVID-19
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Чистка каміна і димаря

Камін і димар є обов’язковим атрибутом практично кожного сучасного котеджу. Саме камін дозволяє створювати необхідний затишок в домі. Адже так приємно сидіти вечорами біля потріскуючого вогню. Однак слід пам’ятати, що в результаті горіння утворюються смоли, попіл, сажа, зола, осідаючи при цьому на стінках каміна і димаря. Димохід є технічним спорудженням, що дозволяє відводити продукти згоряння, що утворюються в процесі горіння в каміні (або печі). Тому дуже важливо стежити за станом, а також регулярно чистити димоходи


У залежності від частоти експлуатації каміна, очищення димоходу може бути необхідне мінімум 2 рази на рік. Як правило, чищення димаря робиться двічі, перед і після опалювального сезону. Прийнято вважати, що димохід потрібно чистити, якщо шар сажі всередині нього становить більше 2 мм. Згідно деяким європейським даними, необхідно чистити димоходи один раз в 1-2 місяці.

Регулярне чищення димоходу дозволяє забезпечити вільний висновок токсичних продуктів згоряння, а також вуглекислого газу назовні, без ризику впливу на людей. Очищення димоходів та камінів також зменшує ризик загоряння.

Чищення каміна і димаря може бути виконане самостійно, однак вимагає спеціальних навичок і професійного інвентарю. Наприклад, компанія Форлайн перед початком очищення димоходу може провести попередню відеоінспекцію з метою визначення складності забруднення, можливих завалів, відгалужень димоходу і іншого. Також, після чищення димоходу і каміна, ми можемо провести повторну відеоінспекцію для отримання реальної картини зробленої роботи з очищення.

Чищення каміна також є обов’язковим заходом, і включає чистку всіх внутрішніх і зовнішніх стінок каміна від сажі та інших відкладень. Чищення каміна не тільки знижує відповідні ризики, але і дозволяє повернути каміну відповідний виглядСпівробітники компанії Форлайн проведуть чистку каміна швидко і якісно, ​​повернувши вашому каміну презентабельний вигляд, адже камін є дуже важливою і помітною частиною інтер’єру будь-якого будинку.

Чищення димаря дозволяє повністю видалити наліт сажі на стінках димаря, і забезпечити нормальний рух продуктів згоряння і диму через димар назовні. Неочищений димохід може стати причиною виникнення пожежі, або попадання токсичних речовин всередину приміщення. Тому важливо здійснювати чистку димоходів профілактично, з необхідною регулярністю.

Компанія Форлайн здійснює механічну очистку димоходів. Для чищення димаря ми використовуємо спеціальні гнучкі вали і жорсткі щітки, які дозволяють з легкістю зняти всі відкладення сажі всередині димоходу. Щітки для чищення димоходу, як правило, виготовлені з твердого пластику, що дозволяє з впевненістю виключити випадкове ушкодження димового каналу. У разі особливо щільних відкладень усередині димаря, спочатку для чищення використовуються спеціальні шкребки. 

У разі виникнення завалів усередині димаря (гілки, гнізда), ми проводимо додаткову відеіонспекцію димоходу, після чого за допомогою металевої кулі, або телескопічних жердин усуваємо такі завали.

Для чищення каміна і димаря фахівці компанії Форлайн використовують спеціальний екран для каміну, а також потужну вакуумну установку, що дозволяє мінімізувати потрапляння сажі та бруду всередину вітальні. Крім того, всі довколишні предмети меблів обов’язково накриваються поліетиленом, виключаючи їх забруднення. Це одна з причин, чому для чищення димоходів варто скористатися послугами компанії Форлайн.

Інша полягає в тому, що наші співробітники зроблять всю роботу якісно, ​​швидко, і за розумною ціною. Як правило, в залежності від складності об’єкта, чищення димоходу займає один день.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2018. Всі права захищені.

Запросити на зустріч

Запросити на тендер

Замовити наші послуги

Top