Оптимальні рішення для Вашого бізнесу

  • Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Клінінг
Експрес прибирання
Щоденне прибирання
Комплексне прибирання
Генеральне прибирання приміщень (офісів, будинків, квартир, складів)
Прибирання після будівництва та ремонту
Прибирання прилеглої території
Миття вікон і вітрин, фасадів і вивісок
Хімчистка килимів та ковроліну
Хімчистка м'яких меблів
Хімчистка салонів автомобілів
Чистка сміттєпроводів
Промисловий альпінізм
Чистка банкоматів і платіжних терміналів
Очищення систем вентиляції і повітроводів від бруду
Встановлення та облаштування інспекційних люків в повітроводах
Відео-інспекція систем вентиляції зсередини
Очищення та дезінфекція вентиляції в заміському будинку/котеджі
Очищення вентиляції в адміністративних будівлях від пилу і бруду
Очищення систем вентиляції (повітропроводів, витяжок, мангалів, парасольок) від жиру в ресторанах
Очищення вентиляції від іржі та її залишків
Очищення повітропроводів після пожежі або потопу
Очищення систем вентиляції, вентиляційних каналів, повітропроводів індустріальних та промислових будівель
Очищення вентиляції (повітропроводів) в готелі
Дезінфекція систем вентиляції (повітропроводів)
Чистка каміна і димаря
Продаж витратних матеріалів та побутової хімії
Продаж і оренда брудозахисних килимків
Технічне обслуговування нерухомості
Аутстафінг
Благоустрій території
Доставка
Пест- контроль
Дезінфекція
Дезінсекція
Дератизація
Кава-леді
Мувінгові послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Послуги вантажників
Послуги з тимчасового зберігання
Доставка негабаритного вантажу
Упаковка вантажу
Інформаційні технології та системне адміністрування
Утилізація відходів

Чистка каміна і димаря

Камін і димар є обов’язковим атрибутом практично кожного сучасного котеджу. Саме камін дозволяє створювати необхідний затишок в домі. Адже так приємно сидіти вечорами біля потріскуючого вогню. Однак слід пам’ятати, що в результаті горіння утворюються смоли, попіл, сажа, зола, осідаючи при цьому на стінках каміна і димаря. Димохід є технічним спорудженням, що дозволяє відводити продукти згоряння, що утворюються в процесі горіння в каміні (або печі). Тому дуже важливо стежити за станом, а також регулярно чистити димоходи


У залежності від частоти експлуатації каміна, очищення димоходу може бути необхідне мінімум 2 рази на рік. Як правило, чищення димаря робиться двічі, перед і після опалювального сезону. Прийнято вважати, що димохід потрібно чистити, якщо шар сажі всередині нього становить більше 2 мм. Згідно деяким європейським даними, необхідно чистити димоходи один раз в 1-2 місяці.

Регулярне чищення димоходу дозволяє забезпечити вільний висновок токсичних продуктів згоряння, а також вуглекислого газу назовні, без ризику впливу на людей. Очищення димоходів та камінів також зменшує ризик загоряння.

Чищення каміна і димаря може бути виконане самостійно, однак вимагає спеціальних навичок і професійного інвентарю. Наприклад, компанія Форлайн перед початком очищення димоходу може провести попередню відеоінспекцію з метою визначення складності забруднення, можливих завалів, відгалужень димоходу і іншого. Також, після чищення димоходу і каміна, ми можемо провести повторну відеоінспекцію для отримання реальної картини зробленої роботи з очищення.

Чищення каміна також є обов’язковим заходом, і включає чистку всіх внутрішніх і зовнішніх стінок каміна від сажі та інших відкладень. Чищення каміна не тільки знижує відповідні ризики, але і дозволяє повернути каміну відповідний виглядСпівробітники компанії Форлайн проведуть чистку каміна швидко і якісно, ​​повернувши вашому каміну презентабельний вигляд, адже камін є дуже важливою і помітною частиною інтер’єру будь-якого будинку.

Чищення димаря дозволяє повністю видалити наліт сажі на стінках димаря, і забезпечити нормальний рух продуктів згоряння і диму через димар назовні. Неочищений димохід може стати причиною виникнення пожежі, або попадання токсичних речовин всередину приміщення. Тому важливо здійснювати чистку димоходів профілактично, з необхідною регулярністю.

Компанія Форлайн здійснює механічну очистку димоходів. Для чищення димаря ми використовуємо спеціальні гнучкі вали і жорсткі щітки, які дозволяють з легкістю зняти всі відкладення сажі всередині димоходу. Щітки для чищення димоходу, як правило, виготовлені з твердого пластику, що дозволяє з впевненістю виключити випадкове ушкодження димового каналу. У разі особливо щільних відкладень усередині димаря, спочатку для чищення використовуються спеціальні шкребки. 

У разі виникнення завалів усередині димаря (гілки, гнізда), ми проводимо додаткову відеіонспекцію димоходу, після чого за допомогою металевої кулі, або телескопічних жердин усуваємо такі завали.

Для чищення каміна і димаря фахівці компанії Форлайн використовують спеціальний екран для каміну, а також потужну вакуумну установку, що дозволяє мінімізувати потрапляння сажі та бруду всередину вітальні. Крім того, всі довколишні предмети меблів обов’язково накриваються поліетиленом, виключаючи їх забруднення. Це одна з причин, чому для чищення димоходів варто скористатися послугами компанії Форлайн.

Інша полягає в тому, що наші співробітники зроблять всю роботу якісно, ​​швидко, і за розумною ціною. Як правило, в залежності від складності об’єкта, чищення димоходу займає один день.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2018. Всі права захищені.

Запросити на зустріч

Запросити на тендер

Замовити наші послуги

Top