Оптимальні рішення для Вашого бізнесу

  • Пн.-Пт. 9:00-18:00
  • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Останні новини

Сміттєве питання

Наша компанія надала консультацію і виступила експертом в спеціальному випуску програми «Сьогодні» на каналі Україна, о проблемах  сміттєпроводу в житлових будинках.

Чинний сміттєпровід в багатоквартирному будинку це дві основні великі проблеми, які стосуються кожного мешканця:

1. Антисанітарні умови, які виникають з викидом сміття і накопиченням його у сміттєпроводі.

2. Проблема з утилізацією та переробкою сміття в Україні.

І якщо друга проблема, це проблема національного масштабу, яка поки вирішується в рідкісних випадках, невеликими приватними компаніями без прийнятої нормативної та законодавчої бази, яка б регулювала це питання на державному рівні (обов’язковий розподіл сміття і його утилізація).

То перша регулюється законами, нормами і наказами, але їх виконання під великим питанням.

Згідно наказу 17.03.2011 N 145 Міністерства здоров’я України «Про затвердження Державних санітарних норм і правил утримання територій населених місць» затверджені наступні правила утримання сміттєпроводу у багатоквартирних будинках.

«2.18. … У житлових будинках, де є сміттєпроводи, повинні бути забезпечені умови для щотижневої чистки, дезінфекції, дезінсекції та дератизації каналів сміттєпроводу, для чого канали обладнуються відповідними пристроями.

2.19. Для дезінфекції каналів сміттєпроводів слід застосовувати засоби, дозволені до використання Міністерством охорони здоров’я України. Використання хлорвмісних дезінфікуючих засобів для дезінфекції контейнерів і каналів сміттєпроводів забороняється.

2.20. Сміттєприймальну камеру необхідно розміщувати безпосередньо під стовбуром сміттєпроводу та забезпечувати гарячим і холодним водопостачанням, і водовідведенням (улаштування трапів у підлозі) … Сміттєприймальна камера повинна бути обладнана автономним
вентиляційним каналом та мати самостійний вхід з дверима, обладнаними вентиляційними отворами в їх нижній частині … Поверхня стін, стелі та підлоги сміттєприймальної  камери повинна бути гладкою, стійкою до механічного впливу, покрита водонепроникними матеріалами, легко очищатися і допускати часте миття з використанням миючих і дезінфікуючих засобів, або пофарбована зносостійкими лакофарбовими матеріалами з антибактеріальними властивостями, що дозволяють її вологе прибирання дозволеними до використання Міністерством охорони здоров’я України.

Категорично забороняється скидати побутові відходи із сміттєпроводу безпосередньо на підлогу сміттєприймальної камери (в сміттєприймальній камері повинен бути запас контейнерів не менше ніж на одну добу), а також виставляти контейнери з відходами за межі сміттєприймальної камери завчасно (не раніше однієї години) до прибуття сміттєвоза. »

Що відбувається насправді.

Наша компанія, надає послуги з чищення, дезінфекції, дератизації та дезінсекції сміттєпроводів у багатоквартирних будинках. І при чищенні сміттєпроводів ми стикаємося з нашаруванням сміття на стінках сміттєпроводу до 5-10см!

У сміттєприймальній кімнаті не завжди є водопостачання і водовідведення. Сміття з приймача скидається прямо на підлогу.

Дезінфекція раз в тиждень? Ні не чули. У тих рідкісних випадках, коли проводять, просто заливають дешевої хлоркою, що категорично робити не можна.

Будинки самі створюють ідеальні умови для різного роду шкідників.

Один з виходів – це закрити і заварити сміттєпровід, попередньо його ретельно почистивши і продезінфікувавши.

Але для того, щоб це зробити, необхідно 100% згода всіх мешканців будинку. А таку одностайну згоду, не завжди вдається отримати.

Чи можливо це зробити силами двірників або прибиральниць?

Однозначно – ні. Уявіть собі сміттєпровід, з шаром грязі, що накопичилася мінімум 5 см, яка надійно прикріпилася до стінок, такий бруд звичайної ганчіркою не прибереш.

Наша компанія має в своєму ресурсі спеціальне фінське обладнання – щіточную машину LIFA AIR, яка ідеально справляється з таким завданням.

Чистка проводиться в три етапи:

1. Сміттєпровід заливається дезінфікантами, який вбирається в бруд і розм’якшує його.

2. Щіточна машина зі спеціальною хімією чистить сміттєпровід по всій довжині.

3. Після очищення сміттєпровід ще раз дезінфікують.

Після цього, попередньо помивши сміттєві люки і сміттєприймальну кімнату можна вважати сміттєпровід чистим.

Як правило, після такої ретельної чистки сміттєпроводи в будинках заварюють.

Якщо це планова чистка, і сміттєпровід залишається чинним, то необхідно дотримуватися затверджених норм – раз на тиждень проводити чистку та дезінфекцію спеціальними затвердженими засобами. Також ми радимо повторювати кожні півроку ретельну чистку сміттєпроводу щіточной машиною.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2018. Всі права захищені.

Запросити на зустріч

Запросити на тендер

Замовити наші послуги

Top