Оптимальні рішення для Вашого бізнесу

 • Пн.-Пт. 9:00-18:00
 • Cервіс 24/7
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Останні новини

 • Сміттєве питання

  Наша компанія надала консультацію і виступила експертом в спеціальному випуску програми «Сьогодні» на каналі Україна, о проблемах  сміттєпроводу в житлових будинках. Чинний сміттєпровід в багатоквартирному будинку...
 • Весняні знижки на хімчистку ковроліну!

  Весна час, коли прокидається природа. Коли все навколо оновлюється і оживає. Наша компанія підтримує всі прагнення до оновлення і представляє 50% знижку від прайсової ціни на...
 • Зі святом весни і жіночності!

  Якщо б не було жіночого свята на початку весни, то його необхідно було придумати. Початок весни - це період, коли прокидається і оживає все навколо. Коли...

Компанія «Форлайн» виграла тендер НБУ

Копання «Форлайн» виграла державний тендер на чистку вентиляційних коробів повітропроводів в будівлях Національного Банку України.

Наша компанія запропонувала оптимальну конкурентну ціну і унікальну систему очищення, при цьому задовольнивши всі висунуті вимоги замовника.

Ми чистимо повітроводи від пилу, бруду і жиру обладнанням відомої фінської компанії Lifa Air Oy. Фінська компанія Lifa Air є однією з провідних компаній в світі, яка вже понад 20 років спеціалізується на продажах обладнання для чищення вентиляції і фільтрів для очищення повітря.

Очищення цим обладнанням проводиться без розбирання вентиляційних каналів спеціальної щіточною машиною по всій довжині каналу.

Результат очищення фіксується підсумковою відеонспекцією, яку проводить спеціальний робот всередині вентиляційних каналів.

Ми маємо всі документи, які необхідні для виконання даних робіт, а також сертифікований спеціально навчений персонал, який має великий досвід роботи з очищення вентиляційних каналів.

Замовте безкоштовний виїзд фахівця для оцінки обсягу і вартості робіт!

Сервісна компанія «Форлайн». Copyright © 2006-2018. Всі права захищені.

Запросити на зустріч

Запросити на тендер

Замовити наші послуги

Top