Forline http://forline.ua Сервісна та клінінгова компанія Fri, 23 Aug 2019 09:32:30 +0000 ua hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.10 http://forline.ua/wp-content/uploads/2018/08/cropped-fav-32x32.png Forline http://forline.ua 32 32 З Днем Незалежності! http://forline.ua/novini/z-dnem-nezalezhnosti-2/ Fri, 23 Aug 2019 09:12:18 +0000 http://forline.ua/?p=4851 Continue reading "З Днем Незалежності!"

]]>
28 років Незалежності України. Це справжнє свято для кожного Українця, адже шлях до нашої незалежності був довгим та складним. Як не намагалися століттями знищити наш народ – зброєю, голодом, відібрати мову, але ми завжди поставали з попілу і відроджувалися з новою силою.

Ми живемо в часи, коли твориться нова історія України як вільної, самостійної та незалежної держави. Ці роки стали випробуванням для всіх нас – випробуванням на зрілість, міць, здоровий глузд. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти та нащадки.

Велика відповідальність покладена на кожного з нас, тому  прагнення до єдності та порозуміння, плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З Днем Незалежності! Україна понад усе!

]]>
Три рівня чистоти http://forline.ua/stati/try-rivnya-chystoty/ Tue, 20 Aug 2019 13:04:06 +0000 http://forline.ua/?p=4829 Continue reading "Три рівня чистоти"

]]>
Раз на тиждень я роблю ретельне прибирання у себе в квартирі. Враховуючи, що наша родина складає всього з трьох осіб, кожен раз, коли я прибираю мені здається, що нас живе значно більше.
Але квартира – це не місце куди постійно заходять і виходять багато людей і ретельного прибирання раз на тиждень достатньо.

Як справлятися з безкінечним брудом, що потрапляє з вулиці в офіс, торговий центр або звичайний магазин під будинком.
І задача ускладняється пропорційна зміні погодних умов за вікном, дощ, сніг, мряка і ці безкінечні сліди від взуття.

Цікаво:
Приблизно 80% бруду потрапляє в приміщення через вхідні двері
Приблизно 40% всіх затрат на прибирання це витрати на прибирання підлоги

Чергувати постійно зі шваброю та віником в руці під дверима – це не вихід в сучасних умовах і з тією кількістю людей, які постійно заходять та виходять. Через годину можна загинути смертю хоробрих в цій нескінченній боротьбі зі сміттям не випускаючи з рук свою клінігову зброю.

Щоб знизити потрапляння бруду з вулиці рекомендують розташовувати на вході спеціальні покриття, які прибирають бруд з взуття.
А для більшого ефекту в боротьбі з зовнішнім брудом застосовують три рівня захисту приміщення.

Перший – це решітка, або інше покриття з крупними ячеями. Вони прибирають крупний бруд камінці, пісок і більшість вологи з підошви. Ці конструкції виробляються із міцної гуми та металу. І як правило розташовуються ще до входу в приміщення.

 

Другий – це схоже покриття як і на першому рівні, але ячеї вже значно дрібніші.

Третій рівень – це волого та брудозахисні килимки, які вбирають залишки бруду. Ці килимки маються спеціальний ворс який не тільки вбирає, але і затримує вологість і бруд всередині. Знизу спеціальне гумове покриття, яке не дає цьому килимку ковзати по підлозі. Такий килимок на 1м2 утримує всередині  до 4 кг бруду.
Для більшого ефекту довжина килимка повинна сягати трьох кроків, тоді ви будете впевнені, що ступивши на підлогу ви не залишите жодного сліду.

Наша компанія пропонує килимки для всіх трьох рівнів захисту підлоги від бруду.
Модулі для першого и другого рівня захисту потребують звичайного догляду, достатньо підняти модуль та видалити  бруд. Купуєте необхідний вам розмір та, при необхідності, ми змонтуємо його в відведеному для нього місці.
Для третього рівня захисту, де використовують брудозахисні килимки ми пропонуємо різні варіанти купівлі, якими ви можете скористатись, вибрав той, що підійде особисто вам.
Ви можете купити брудозахисний килимок необхідного вам розміру та кольору, також ми можемо нанести на килимок ваш логотип, текст або будь-яке інше зображення під ваше замовлення.
Ви розташовуєте його на вході і самостійно слідкуєте за його чистотою
А ще ви можете скористатись послугою оренди брудозахисного килимка.

Це дуже зручно, адже ви не думаєте як його почистити або постирати, тому що ці килимки потребують спеціального догляду, що б термін його придатності не змінився в меншу сторону.
Ми просто приїжджаємо і міняємо брудний брудозахисний килимок на чистий.
Ви самостійно обираєте періодичність зміни килимка, враховуючи кількість відвідувачів вашого заходу, погодні умови тощо.

Маючи великий досвід  в продажу та догляді за килимками ви потрапляєте в надійні руки.

]]>
Мувінг- новий напрямок компанії Форлайн http://forline.ua/novini/muving-novyj-napryamok-kompaniyi-forlajn/ Thu, 15 Aug 2019 10:49:49 +0000 http://forline.ua/?p=4818 Continue reading "Мувінг- новий напрямок компанії Форлайн"

]]>
Компанія Форлайн відкриває новий напрямок – Мувінгові послуги.
Наших послуг становиться більше! Щоб бути ще кориснішими для наших клієнтів і розширити можливість отримувати всі послуги в «одному вікні» ми амбітно замахнулись на послуги з перевезення.
Мувінгови послуги, або, як їх ще називають, послуги з перевезення, це цілий комплекс послуг які спрямовані на те, щоб зробити будь-якій переїзд комфортним і швидким.
Якщо Ви плануєте переїзд, або необхідно перенести речі в інше місце, або треба тимчасово залишити речі на зберігання звертайтесь в нашу компанію.

Ми будемо вам корисні  коли у вас виникне потреба:

  • Перевезти свій офіс, виробництво, житло
  • Розібрати та спакувати ваші речі та меблі
  • Винести та занести речі будь якої ваги
  • Тимчасово залишити речі на зберігання

 

Ми приділяємо увагу кожній дрібниці, ставимось до кожної речі як до своєї, маркуємо

запаковані речі, що б їх легко можна ідентифікувати, а також зробимо ваше приміщення чистим.
Наш багаторічний досвіт роботи на ринку послуг допомагає швидше опанувати новий для себе напрямок, та надати конкурентну якість та ціну.

Головні наші переваги, які виділяють нас серед інших:

1. Наша компанія надає послуги з 2006 року.

2. Офіційне закріплення своїх зобов’язань договором на надання послуг

3. Надаємо повний комплекс мувінгових послуг.

4. Особистий менеджер, який курирує вашим замовленням.

]]>
Сучасні “сажотруси” http://forline.ua/stati/suchasni-sazhotrusy/ Wed, 24 Jul 2019 12:30:56 +0000 http://forline.ua/?p=4757 Continue reading "Сучасні “сажотруси”"

]]>
У сучасних будівлях весь повітрообмін, обігрів і очищення повітря, проводиться через вентиляцію.

Вентиляція приміщень зазвичай забезпечується за допомогою однієї або декількох спеціальних інженерних систем – систем вентиляції – які складаються з різних технічних пристроїв.

Виконуючи свою місію по забезпеченню, фільтрації і нагрівання повітря, вентиляційна система, як і будь-яка інша система, поступово забруднюється і вимагає очищення.

З 2011 року наша компанія почала пропонувати послугу з очищення вентиляції за допомогою сучасного обладнання – щіткової машини фінської компанії Lifa Air.
Принцип очищення системи вентиляції за методом проведення схожий з тим, який використовували сажотруси ще в 17-18 столітті. Тому можна сміливо сказати, що ми є сучасними сажотрусами, тільки замість звичайної щітки використовуємо сучасне щіткове устаткування і професійну хімію.

Історія професії Сажотрус

Поважна старовинна професія сажотруса імовірно зародилася в Німеччині. Але “офіційної” країною появи вважають Данію. Замок короля Крістіана IV став першою будівлею Копенгагена, де була проведена чистка димоходів. Сталося це ще в 1639 році, а першим історично зафіксованим сажотрусом був хтось Гудманд Ольсен, литовець. У міру зростання запитів на чистку димоходів роботи у сажотрусів додалося, але тільки в 1728 році, коли пожежа зруйнував більшу частину Копенгагена, чистку труб зробили обов’язковою.

11 лютого 1778 датський король Крістіан VII видав указ про заснування ремісничого цеху сажотрусів, і наразі 11 лютого є професійним святом усіх сучасних сажотрусів.З зростанням використання вугілля в печах і камінах головною вимогою безпеки стала регулярна чистка труб. У Лондоні, наприклад, королева Вікторія зобов’язувала регулярно чистити всі труби. Стало вважатися, що сажотруси приносять в будинок чисте і свіже повітря, і вони стали асоціюватися з добрим серцем і хорошим здоров’ям.

 

Сажотрус приносить удачу

Представляючи собі сажотрусів відразу згадуєш чорний циліндр, який вони завжди носили на голові. Починаючи носити циліндр жартома (головний убір аристократії на сажотрусі виглядав як насмішка) з часом виявилося, що він зручний в роботі, в ньому можна було зберігати олівці і дрібні інструменти. Також, коли при чищенні падало дрібне сміття, циліндр служив додатковим амортизатором. Хоча замість циліндра багато сажотруси на даху надягали кепсель – облягаючу шапочку.

У народі існує багато повір’їв і прикмет, пов’язаних з професією сажотруса.

Найпоширеніша прикмета, що зустріч з сажотрусом – до удачі. Є кілька пояснень цьому:

– професія сажотруса небезпечна, і якщо він до цих пір живий-здоровий, то його супроводжує удача і везіння;

– робота сажотруса пов’язана з вогнем, а значить з теплом;
– у перших представників професії були березові мітли – символ родючості.
Для багатьох народів тепло і родючість є еквівалентами щастя.

Також відома традиція запрошувати сажотруса на весілля. Вона родом з Англії. За легендою коні понесли карету, в якій їхав король Георг III зі своєю нареченою. Якийсь відважний сажотрус кинувся навперейми коням і Його Величність з нареченою дивом уникли загибелі. Зробивши свій мужній вчинок, герой зник, і як не намагався король його відшукати, результату це не давало. Тоді, як крок у відповідь, Георг III видав указ про те, що все сажотруси Англії приносять удачу, а значить гідні поваги. Саме звідти пішла прикмета, шлюб приречений на успіх, як

що наречена зустріне сажотруса під час весільної церемонії. А щоб це неодмінно сталося сажотруса офіційно запрошують на “зустріч”.

Нехай наших фахівців з очищення вентиляції тільки частково можна прирівняти до старих сажотрусів, але вони теж несуть чистоту і свіже повітря в ваше приміщення. Тому зробіть чистку вентиляції регулярної у вашій компанії. Наші «сучасні сажотруси» зроблять вашу вентиляцію чистої і принесуть удачу.

]]>
Форлайн перемогла в тендері на обслуговування офісу Нестле Україна http://forline.ua/novini/forlajn-peremogla-v-tenderi-na-obslugovuvannya-ofisu-nestle-ukrayina/ Tue, 02 Jul 2019 09:13:28 +0000 http://forline.ua/?p=4610 Continue reading "Форлайн перемогла в тендері на обслуговування офісу Нестле Україна"

]]>
Компанія Форлайн виграла тендер на комплексне прибирання та технічне обслуговування приміщень головного офісу компанії «Нестле Україна».

Компанія Форлайн підтвердила свій статус як досвідченого гравця на ринку обслуговування підприємств. Ми надаємо комплекс послуг, які включають прибирання приміщення, технічне обслуговування, послуги кава-леді, прибирання прилеглої території та ін.

Маючи великий досвід роботи і професійний персонал, ми завжди забезпечуємо високий рівень обслуговування своїх клієнтів.

]]>
Форлайн Харків: Ашан, Мультіплекс, Рост, Харків Палас http://forline.ua/novini/forlajn-harkiv-ashan-multipleks-rost-harkiv-palas/ Wed, 26 Jun 2019 14:05:45 +0000 http://forline.ua/?p=4590 Continue reading "Форлайн Харків: Ашан, Мультіплекс, Рост, Харків Палас"

]]>
Компанія Форлайн надає свої послуги на тільки в Києві, а й активно розвиває свій бізнес в інших регіонах України.

Харків став для нас одним з перспективних регіонів, де ми змогли знайти свою нішу для просування своїх послуг.

Відкривши філію наприкінці 2018 роки ми ефективно продовжуємо його розвивати в 2019 році.

Ми надаємо комплексне обслуговування офісу Турецьких авіаліній в Харкові.

Також в Харкові ми успішно продаємо нашу флагманську послугу з очищення вентиляції щіточною машиною без розбору вентиляційних каналів.

Ми уклали договори і вже почали активно чистити вентиляцію в торгових мережах Ашан і Рост.

Також ми чистимо вентиляційну систему і п’ятизірковому готелі Харків Палац і мережі кінотеатрів Мультіплекс.

 

Ми не зменшуємо обертів і підкорюємо Харків далі.

Система вентиляції, є одним з найважливіших факторів, що впливають на комфорт відвідувачів, і не залежно від того кінотеатр це, готель або торговельна мережа. Перебуваючи в приміщенні, людині постійно потрібен постійний приплив свіжого, чистого повітря, комфортна температура і вологість, при цьому швидкість повітряного потоку повинна бути оптимальною, і не викликати дискомфорт.

Компанії, які проводять планові регулярні чистки своєї вентиляційної системи, дотримуються тим самим норми по чистоті повітря всередині приміщення, а також знижують навантаження на всю систему вентиляції.

]]>
Миття вікон – прозорість в кожній деталі http://forline.ua/stati/mittya-vikon-prozorist-v-kozhnij-detali/ Tue, 25 Jun 2019 13:17:57 +0000 http://forline.ua/?p=4579 Continue reading "Миття вікон – прозорість в кожній деталі"

]]>
Під прибиранням будинку ми в першу чергу маємо на увазі прибирання всередині приміщення. Але крім внутрішнього прибирання в чистоті потребує і фасад будівлі, зокрема вікна або скляні конструкції. Вікна в будівлі, а також будівлі з суцільними скляними фасадами, вимагають окремого підходу до догляду та очищення.

Миття вікон не відноситься до регулярних видів прибирання, таким як миття підлоги або щоденне прибирання пилу. Як же часто їх потрібно мити? Для своїх клієнтів ми рекомендуємо проводити мийку вікон не рідше ніж два рази на рік. Але коли будівля розташована у великому мегаполісі та / або біля жвавої траси, де забруднення перевищує стандартний рівень в кілька разів, мити вікна потрібно хоча б раз на місяць.

Стандартно вікна миють в період міжсезоння: навесні, коли прибирають бруд після зими, і восени, при підготовці вікон до зими. Звичайно є винятки, це миття після будівельних чи ремонтних робіт, або інших подій, які призвели до забруднення вікон.

Етапи мийки вікон.

Миття вікон одні з витратних за часом робіт. Вікна миють в кілька етапів.

1. Рами і основи вікон.

Спочатку пилососом або звичайною ганчіркою прибирають весь накопичений пил. Якщо вікна старої конструкції і розбираються, то додатково миються рами зсередини. Якщо на стиках з’явилася цвіль, то її потрібно прибрати і потім провести дезінфекцію даного місця, щоб уникнути подальшої її появи. Після зняття основний бруду проводять остаточне миття рам до чистого стану.

2. Скло.

В першу чергу скло миють зсередини, а потім зовні. Спочатку прибирають місця, де найбільше накопичується бруд – стики вікон. Після, спеціальної шваброю для скла, вертикальними рухами змивають бруд вниз вікна і потім її прибирають. Після миття вікон їх полірують спеціальної ганчіркою з мікрофібри або папіром. Додадково зовнішні вікна можна обробити спеціальною автохімією від розводів води на склі.

3. Водовідводи.

На всіх сучасних конструкціях вікон є спеціальні водовідводи, які також необхідно прочищати від набився сміття, пуху і т.п.

4. Підвіконня і відливи.

Заключний етап в миття вікон – це видалення бруду з відливів і підвіконь.

Як правило разом з миттям вікон замовляють і мийку жалюзі. Горизонтальні жалюзі миються без знімання конструкції.
Вертикальні жалюзі без зняття можна почистити тільки поверхнево. Для ретельного чищення необхідно їх зняти і віддати в спеціальну хімчистку, де вже вичистять весь бруд, що накопичився.

Ціноутворення.

Миття вікон не відноситься до найдешевої послуги. Це затратна по часу послуга, вимагає багато сил і професіоналізму персоналу.

Ціна на послугу залежить від наступних факторів:

1. Обсягу виконуваних робіт (площа вікон в м2).
2. Висоти виконуваних робіт.
3. Ступеню забруднення вікон.
4. Необхідності у виконанні мийки вікон альпіністами.
5. Миття вікон зсередини і зовні розраховується окремо.
6. Конструктивній особливості вікон.
7. Додаткових послуг (мийка жалюзі, знімання і прання штор)

Дотримання правил безпеки при митті вікон.

Миття вікон відноситься до робіт з підвищеною небезпекою. Тому приступаючи до виконання, потрібно дотримуватися основних вимог безпеки.

Весь персонал, який виконує різні клінінгові роботи, раз на рік проходить обов’язковий інструктаж з охорони праці. Нові співробітники проходять інструктаж при прийомі на роботу. Додатково бригадир контролює дотримання всіх норм при роботі співробітників.

Основні запобіжні заходи, яких необхідно дотримуватися при митті вікон:

1. При митті вікон не ставати на підвіконня, а користуватися для цього спеціальною розсувною драбиною. Сходи повинні бути справними, мати щаблі. На кінцях драбини повинні бути гумові башмаки або загострені металеві наконечники, що запобігають її ковзання по підлозі.

2. Заборонено використовувати замість сходів випадкові предмети.

3. Протирання зовнішньої сторони скла, миття та протирання скла в глухих палітурках скляних дахів, – повинні виконуватися з обов’язковим використанням пояса безпеки і страхувальної мотузки, яка кріпиться до міцних конструкцій будівлі.

4. Робота альпіністів заборонена при несприятливих погодних умовах, таких як: сильний вітер, дощ, сніг, туман, мінусова температура.

Обладнання та інвентар, який використовують при митті вікон.

При професійному миття вікон використовують наступне обладнання.

1. Розсувний склоочисник.
Найпростіший, недорогий і найбільш популярний інструмент для миття вікон – це склоочисник з розсувним ручкою. Цей девайс зручний тим, що має невелику вагу, а завдяки своїй нехитрої конструкції дозволяє легко знімати бруд як з внутрішньої, так і зовнішньої частини склопакетів. Особливістю даного інструменту є його ручка – це висувна трубка, яка дозволяє дістатися і якісно вичистити скла на висоті до 6 метрів. Телескопічні щітки мають ряд незаперечних переваг:

– економічна витрата миючого засобу;

– довжину ручки можна регулювати самостійно в процесі роботи, що дозволяє відмити вікна різної висоти і конструкції;

– в комплекті завжди є кілька різних насадок, кут яких також можна легко змінювати;

– використовувати таке пристосування можна для чищення вікон, а також будь-яких дзеркальних і скляних поверхонь.

2. Миючий пилосос. Можна використовувати при наявності відповідної насадки.

Компанія Форлайн це приклад з відмінним результатом, де:

персонал + знання + досвід + матеріальна база = ідеально чисті вікна і скла у вашому будинку.

Ми надаємо повний комплекс послуг з миття вікон і фасадів. Ми миємо звичайні вікна, а також вікна і скляні конструкції будівлі на будь-якій висоті. Наші співробітники мають великий досвід, а також проходять щорічне навчання, необхідне для отримання посвідчення, яке надає дозвіл для роботи на висоті.

Ми надаємо додаткові послуги з очищення фасаду будівлі, чищенні жалюзі тощо.

Після нас завжди залишається тільки чистота.

]]>
#Пластикстоп http://forline.ua/stati/plastikstop/ Tue, 11 Jun 2019 12:51:30 +0000 http://forline.ua/?p=4564 Continue reading "#Пластикстоп"

]]>
Обсяг сміття на нашій планеті може вирости на 70% до 2050 року, якщо країни не почнуть спільно вирішувати питання про переробку відходів і не скоротять споживання пластику.

Про це йдеться в доповіді на тему глобального забруднення навколишнього середовища, підготовленому співробітниками Світового банку.
Збільшенню обсягу сприяє зростання населення планети і розвиток урбанізації.

Автори доповіді звертають увагу на те, що найгострішою проблемою є питання утилізації пластику. Предмети із пластику можуть не розкладатися сотні і тисячі років, що завдає серйозної шкоди екосистемі.

У 2016 році держави утилізували лише 242 мільйони тонн пластикових відходів, а це лише 12% від обсягу твердого сміття.

Відзначається, що країни з високим рівнем доходів переробляють близько третини виробленого сміття, тоді як держави з низьким рівнем життя переробляють лише 4%.

Факти про пластикове сміття

– Приблизно 10% всієї виробленої пластмаси зрештою потрапляє в океан.

– Близько 8% видобутої у світі нафти йде на виробництво продукції з пластмаси.

– Обертання Землі, вітер і течії в світових океанах призводять до концентрації пластика, створення так званих океанів сміття.

– Зараз відомі п’ять подібних океанів. Райони з вирами, де великі скупчення сміття переміщаються на поверхні моря або прямо під нею. Океани сміття є в Північній і Південній Атлантиці, північній і південній частині Тихого океану і в Індійському океані. 80% вмісту цих величезних верств пластикового сміття пояснюється діяльністю на суші, лише п’ята частина потрапляє з судів або викликана якоюсь діяльністю на море.

– Мікропластік забруднює все від полюса до полюса, пластик виявлений навіть в полярних льодах, і концентрація його вище, ніж у морській воді там же.

– Цигаркові бички стали найпоширенішим видом сміття, виробленого людиною, яким забитий світовий океан. Велика частина з 5,5 трильйона сигарет, які щорічно проводяться в світі, містить фільтр на основі пластика, виготовленого з ацетату целюлози.

– В результаті проковтування залишків поліетилену щороку помирає приблизно один мільйон тварин і птахів.

Як в Україні?

Чи знали ви, що проект EMBLAS “Посилення екологічного моніторингу Чорного моря” визнав Чорне море – однієї з найбільш забруднених частин планети?

Територія всіх сміттєзвалищ України дорівнює площі Даніі.

Переработка сміття відсутня. Є невеликі приватні компанії, які переробляють лише поширені види відходів (скло, папір, ганчір’я). Обсяг сміття що переробляється не перевищує 5% від загального обсягу всього сміття.

З надією на майбутнє.

До 2021 року в ЄС заборонять ряд одноразової пластикової продукції, такої як одноразовий посуд, трубочки для пиття, ватяні палички.

Найбільший ритейлер товарів для будинку IKEA вже відмовляється від одноразових пластикових товарів.

Кенія стала відома тим, що ввела найсуворішу заборону на поліетиленові пакети в світі. За використання пакета можна отримати штраф у розмірі 32.500 євро або тюремне ув’язнення до чотирьох років.

Організатори близько 60 британських незалежних музичних фестивалів вже заявили про те, що планують позбутися одноразових пластикових виробів до 2021 року. Крім того, ряд з них вже заявили, що вже в 2018 році на фестивалях не подавались пластикові соломинки до напоїв.

В кінці 2018 року 650 готелів міжнародної мережі готелів Hilton відмовилися від використання пластикових трубочок і пляшок.

Чилі стала першою країною в Латинській Америці, яка законодавчо заборонила комерційне використання пластикових пакетів.

Домініка з 1 січня 2019 року ввела заборону на використання одноразового пластику. Зокрема, заборона торкнеться пластикових соломинок, одноразового посуду, в тому числі тарілок, ножів і виделок, а також кухлів і контейнерів з полістиролу.

з 1 січня 2021 року в Молдові заборонять одноразовий посуд із пластику. Під заборону потраплять пластикові тарілки, пляшки, ложки, вилки і палички.

А тим часом в Швеції закінчилося сміття.
Від espreso.tv

Зовсім недавно світ вразила новина про те, що в Швеції закінчився сміття і влада країни готова ввозити його для утилізації з інших країн.

Швеція – одна з найбільш екологічно дружніх країн. За даними шведської асоціації з управління відходами Avfall Sverige, зараз Швеція тим чи іншим чином утилізує понад 99% побутових відходів. Тільки менше 1% всього сміття потрапляє на звалища.

Втім, так було не завжди. До 1975 року шведи утилізували лише 38% сміття. Нові програми заходів допомогли Швеції досягти значних успіхів в утилізації відходів. Втім, і зараз шведи не задоволені результатами повністю. Деякі заходи тягнуть негативні наслідки для навколишнього середовища.

Користь від сміття

50% побутових відходів в Швеції спалюється для виробництва тепла та енергії. Так 20% електрики і тепла в країні забезпечують сміттєспалювальні заводи.

Кількість шкідливих речовин в попелі, що залишається від спалювання побутових відходів, зменшують на 50%. До того ж, золу просівають для відділення від неї гравію, який використовують в дорожньому будівництві.

В дим сміттєспалювальних заводів міститься всього 1% шкідливих викидів. Весь дим фільтрується через сухі фільтри і воду. Воду очищують до якості питної, а шламом від неї заповнюють занедбані шахти.

99% відфільтрованого таким чином диму – це нетоксичний вуглекислий газ і водяну пару. Але навіть це не є для шведів ідеальним показником. Потрапляючи в атмосферу, вуглекислий газ створює парниковий ефект, викликає негативні зміни клімату.

Тому найкращий варіант утилізації сміття – це переробка і повторне використання. Як пояснюють в Avfall Sverige, утилізація повинна приносити максимальну економічну та екологічну користь, а спалювання і виробництво нового з нуля обходиться дорожче, ніж переробка.

Зараз в Швеції переробляється 48% побутових відходів. Наприклад, волокна, що містяться в папері, відновлюють до 7 разів. На виробництво паперу з вторинної сировини витрачається вдвічі менше енергії, ніж потрібно для виробництва паперу безпосередньо з деревини. До того ж, повторне використання паперу зберігає ліс на значних територіях.

Пластик переробляється і використовується для виробництва нових речей також до 7 разів. Після цього його спалюють, і він знову приносить користь.

Органічні відходи відправляють в компост. З них також отримують біогаз, який використовується в якості палива для транспорту.

Переробка сміття відкрила нові можливості для бізнесу. Зокрема, з’явилися підприємства з виробництва штучних футбольних газонів зі старих шин, екологічних лопаток для прибирання за домашніми тваринами – з газет, хтось продає свинець з акумуляторів тощо.

Налагоджена система утилізації сміття дозволила Швеції імпортувати відходи з сусідніх країн. За даними Svenska Dagbladet, За 1 тонну сміття сміттєспалювальні заводи отримують $ 43. У 2014 році Швеція прийняла 2,3 млн тонн сміття з Норвегії, Ірландії і Великобританії. Отже, крім сировини для тепла і енергії, Швеція отримала прибуток майже в $ 100 млн.

Втім, шведи і тут відзначають негативні наслідки для навколишнього середовища через викиди СО2від спалювання і транспортування сміття.

Що роблять виробники і пересічні громадяни

Сміттєспалювальні заводи і підприємства з переробки були б недієздатні, якби громадяни не ставилися відповідально до сортування.

У дворах будинків коштують від 7 до 9 різних контейнерів для сортування сміття: паперу, паперових і картонних упаковок, пластика, металу, некольорового скла, кольорового скла, органічних відходів, зламаних приладів, текстилю і іноді для відходів, які не підпадають ні під одну з категорій . Тут також розміщують 2 маленьких ящика для лампочок і батарейок.

Зрештою, хай ніхто не захаращує приміщення 9-ю відрами: зазвичай обходяться двома, а пляшки і картонні упаковки виносять окремо. До того ж, пластикові пляшки та алюмінієві банки можна здати в автомати в супермаркетах і отримати 1 або 2 крони (3,126,24 грн) за маленьку або велику тару.

Сортують сміття грунтовно. Якщо річ складається з різних матеріалів, їх викидають окремо. Так, від скляної пляшки треба відірвати паперову етикетку і викинути в різні контейнери.

Аптеки приймають ліки, у яких закінчився термін придатності, використані шприци, неробочі термометри та ін.

У деяких містах Швеції також встановлені підземні сортувальні станції. На поверхні – тільки труба вентиляційної шахти і урни. Підземні труби йдуть до центральної камері. Коли урни заповнюються, сміття засмоктується в центральний контейнер під великим тиском повітря, одночасно пресуючи. Коли ж заповнюється центральний контейнер, в диспетчерську надходить сигнал і приїжджає машина замінити контейнер.

Великогабаритні відходи – побутову техніку, меблі, будівельні матеріали – безкоштовно здають в спеціальні пункти прийому, розташовані у відносній доступності. Там їх розбирають на частини і продають виробникам. На багатьох заправках розташовані екостанціі, які беруть у громадян лаки, фарби, аерозольні балончики, хімікати і лампи. Утилізацією небезпечних речовин займається завод по переробці побутової хімії.

Швеція виробляє найбільше електронного сміття з усіх країн ЄС. З 2014 року всіх роздрібних продавців техніки в країні зобов’язали приймати зламану і застарілу техніку на переробку. Ви можете придбати новий телефон або комп’ютер за меншу ціну, обмінявши на старий.

Привчити шведів до усвідомленої сортування допомогла система штрафів, роз’яснювальні роботи, активна соціальна реклама, уроки в дитячих садах і школах.

Може здатися, що сортування – головний захід в процесі зменшення кількості сміття в Швеції. Але це не зовсім так. Не менше значення відіграє повторне використання речей, виправлення поламаною техніки, меблів або одягу і усвідомлене використання.

Зокрема, шведів заохочують ремонтувати побутову техніку, взуття, велосипеди, зменшуючи податок на прибуток на суму в половину вартості послуг. Наприклад, якщо вартість ремонту пральної машини – 100 крон, в цьому місяці в податкову перераховуєте на 50 крон менше.

Деякі шведські компанії приймають старі речі і поношений одяг в обмін на знижку при покупці в їхньому магазині (наприклад, H & M і IKEA).

Шведське агентство з захисту навколишнього середовища спільно з державними та приватними корпораціями розробили систему фінансового заохочення виробників використовувати менш токсична сировину і виробляти продукти і товари з більш довгим терміном експлуатації. Виробники самі відповідальні за утилізацію упаковки та товарів з вичерпаним терміном експлуатації. Тому вони зацікавлені розробляти продукти, які легше піддаються переробці і містять менше речовин, шкідливих для навколишнього середовища.

]]>
Ковролін під мікроскопом http://forline.ua/stati/kovrolin-pid-mikroskopom/ Thu, 30 May 2019 14:28:50 +0000 http://forline.ua/?p=4550 Continue reading "Ковролін під мікроскопом"

]]>
Ковролін – одне з найбільш розповсюджених універсальних покриттів, який використовують в більшості офісів, готелів, навчальних закладів тощо. Також ковролін користується популярністю і в звичайних квартирах, будинках.

Його люблять за те, що він створює презентабельність і затишок в приміщенні, зберігає тепло, пропонує різноманітність кольорів і малюнків, при цьому коштує порівняно недорого. Ковролін простий в догляді: щоб зовні він виглядав чистим досить пилососити його кожен день.

Однак за всіма перерахованими позитивними якостыми є один істотний мінус – ковролін з часом стає збирачем не тільки втоптаної бруду і пилу, а й будинком для кліщів, різних бактерій та інших шкідників.

У себе в квартирі ми всі звикли перевзуватися, тому не весь бруд і можливі шкідники зможуть потрапити до нас в будинок. Однак в офісі цього не роблять, тому весь бруд з підошви, всі бактерії, мікроскопічні комахи, потрапляють у приміщення, і знаходять саме сприятливе середовище для свого проживання і розмноження. Якщо все це помножити на прохідність офісу, то масштаби проникнення бруду і шкідників вражають.

І якщо з брудом все зрозуміло, то які шкідники селяться у ковроліні?

Найпоширеніші шкідники, які добре себе почувають в ковроліні та інших килимових покриттях – це пилові кліщі. Самі по собі пилові кліщі або дерматофагоідеси абсолютно нешкідливі. Вони не можуть вкусити людину і не розносять інфекцію. Однак продукти їх виділення і уламки хітинового панцира вже мертвого кліща є найсильнішими алергенами. Все це потрапляє в повітря, яким ми дихаємо, викликаючи чхання, кашель, запаморочення та інші алергічні реакції. Через постійний контакт з пиловими кліщами може знизитися імунітет і розвинутися повноцінна алергія. А якщо врахувати, що пилові кліщі дуже швидко розмножуються – за чотири місяці відкладають близько 300 яєць – щільність населення в такій багатодітній колонії становить близько 100 тисяч мікропаразитів на квадратний метр килима.


Пролита рідина або залишилася волога після збирання, і ось у нас з’явився ще один дуже неприємний і небезпечний житель килимових покриттів – цвіль. Грибку досить одного-двох днів, щоб завестися в сирому середовищі. Її поява не залишиться непоміченим: цвіль поширює неприємний затхлий запах. Численні спори потрапляють в повітря і розлітаються в приміщенні, ними небезпечно дихати для здоров’я, можна послабити імунний захист, тому позбуватися від неї потрібно негайно.

З вулиці можна з легкістю пронести на собі звичайних бліх. Ці кровососущі комахи з комфортом розташовуються в ковроліні і килимах. Укус блохи вже несе пряму загрозу людині. Блоха може заразити людину різними паразитами, викликати свербіж, дерматит, і навіть передати небезпечні захворювання аж до бубонної чуми.

У ковролині також живе величезна кількість хвороботворних бактерій. Вчені провели дослідження домашнього ковроліну і виявили найрізноманітніші мікроорганізми – від кишкової палички і золотистого стафілокока, до збудників пневмонії. Тому можна сміливо стверджувати, що ковролін в офісі просто кишить різними бактеріями.

І якщо для видалення щоденного бруду підходить регулярне чищення ковроліну за допомогою звичайного пилососа, то для ретельного очищення втоптаної бруду і боротьби зі шкідниками необхідно проводити хімчистку ковроліну.

Регулярність хімчистки ковроліну залежить від прохідності приміщення, але не рідше ніж один раз на півроку.

Хімчистку ковроліну проводять тільки професійні клінінгові компанії, якою є компанія Форлайн.

Перед хімчисткою ми проводимо візуальний огляд ковроліну, перевіряємо ступінь його забруднення, наявність різних плям, а також уточнюємо, коли проводилася попередня хімчистка. Після цього ми підбираємо необхідну хімію з урахуванням рівня забруднення та виявлених плям.

Хімчистка ковроліну проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке в десятки разів дорожче звичайного пилососа.

Для звичайної хімчистки ковроліну від бруду і пилу ми використовуємо килимовий пилосос екстрактор. Спеціальний миючий розчин потрапляє через сопла ванта на поверхню килимового покриття, проникаючи максимально глибоко в волокна розчиняє бруд, а потім за допомогою потужного двигуна збирається назад в пилосос екстрактор.

Коли на підприємстві давно не проводилась хімчистка ковроліну (більш ніж 6 місяців), килимове покриття сильно забруднене, – в такому разі ми застосовуємо глибоку хімчистку. При глибокій хімчистці разом з пилососом екстрактором використовується однодискова функціональна машина для миття підлоги (натирач). Полотер і спеціальні миючі засоби прибирають навіть глибокий бруд.

У нас великий досвід по хімчистці ковроліну. Ми використовуємо тільки сертифіковану хімію з Європи і України, яка не принесе шкоди килимовому покриттю і нешкідлива для людей.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте впевненість, що ваш ковролін буде чистим і безпечним.

]]>
За лаштунками генерального прибирання http://forline.ua/stati/za-lashtunkami-generalnogo-pribirannya/ Fri, 17 May 2019 14:43:10 +0000 http://forline.ua/?p=4520 Continue reading "За лаштунками генерального прибирання"

]]>
Генеральне прибирання – масштабний захід.  Кожне підприємство готується до неї ґрунтовно.  Генеральне прибирання – це подвійні витрати, які виражаються не тільки в грошовому еквіваленті, а й у годинному.

Грамотно проведене генеральне прибирання – це справжнє мистецтво, де виявляються організаторські здібності, увага до деталей, тайм-менеджмент і рівень відповідальності клінінгової компанії.  Це як лакмусовий папірець, який показує професіоналізм компанії, що займається генеральним або будь-яким іншим прибиранням.

Чому ж не робити генеральне прибирання силами персоналу, який робить щоденне прибирання?

Генеральне прибирання суттєво відрізняється від щоденної.  Тут прибирають важкодоступні місця, що не прибираються щодня, наприклад, світильники, вікна, жалюзі, фасад будівлі.  Ретельне очищення підлоги також вимагає зовсім інший підхід, інше обладнання та хімію.

Дуже часто замовляються висотні роботи для мийки вікон, фасадів, які можуть робити компанії, що мають спеціальні дозволи на проведення такого виду робіт.

Організацію і проведення генерального прибирання можна розбити на наступні етапи:

1. Обов’язковий виїзд до замовника для огляду приміщення, в якому планується прибирання.

Жодна досвідчена клінінгова компанія не зробить точний розрахунок вартості генерального прибирання без попереднього огляду приміщення.  На вартість впливає безліч факторів на які замовник навіть не зверне увагу, але вони можуть істотно вплинути на ціну.
Підлогове покриття, скляні перегородки, висота стелі, кількість меблів в приміщеннях, загальний стан чистоти приміщення.
На вартість також впливає яку хімію використовують в ході збирання.

2. Складання калькуляції та затвердження ціни з замовником.

Складається детальна калькуляція з цінами на різні види послуг, які висилаються замовникові на розгляд.  Після узгодження ціни, компанії укладають договір.  У договорі прописуються всі роботи, які будуть проведені виконавцем.

3. Узгодження додаткових моментів.

Оформлення перепусток для співробітників (при необхідності).  Затвердження графіка проведення робіт.  Чи є кімната, де можна зберігати інвентар.  Всі ці нюанси необхідно проговорити з замовником ще до початку проведення робіт.

4. Проведення генерального прибирання.

Найвідповідальніший момент.  Від результатів роботи залежить подальша робота з замовником.  Тому клінінгова компанія з досвідом роботи піклується про професійний розвиток свого персоналу.  Створює йому комфортні умови в роботі.  А задоволений співробітник, завжди буде працювати тільки на хороший результат.  Ми зацікавлені в розвитку співробітників, його зростанні, а співробітник прагне показати свій рівень, щоб і надалі працювати в нашій компанії.

5. Приймання робіт.

Якість робіт перевіряє і приймає в першу чергу бригадир, відповідальний за даний об’єкт.  При виявленні недоопрацьованих ділянок, всі недоробки усуваються.  І вже після перевірки бригадиром і його остаточного затвердження, виконані роботи здаються замовнику.
Ухвалення робіт фіксується підписанням акту виконаних робіт.

Як правило генеральне прибирання на підприємствах організовується двічі на рік – навесні і восени.  Але буває позапланова генеральне прибирання, наприклад, після будівництва, ремонту, після проведених заходів і т.п.

Наша компанія надає всі види генерального прибирання.  Ми миємо й чистимо все.  Нам доступна будь-яка висота.  Наша компанія має дозволи на проведення робіт на висоті.  Звертаючись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг, які гарантують чистоту вашого приміщення.

Ми цінуємо і підлаштовуємось під час нашого замовника, тому наша сервісна бригада працює 24 години 7 раз в тиждень.

]]>